Beata Tyszkiewicz wraca na ekrany? "To ukłon w stronę fanów" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Beata Tyszkiewicz wraca na ekrany? „To ukłon w stronę fanów”

Beata Tyszkiewicz wraca na ekrany? „To ukłon w stronę fanów”

Beata Tyszkiewicz prawie sześć lat temu przestała grać w filmach. Fani cenionej aktorki żałowali, że już nie mogli podziwiać jej talentu w nowych produkcjach. Jednak z informacji medialnych wynika, że gwiazda powróci w obrazie „Na mój pogrzeb w czerwonej sukience przyjdź”.

Beata Tyszkiewicz została okrzyknięta kiedyś „pierwszą damą polskiego kina”. W końcu karierę zaczynała w połowie lat 50. i od tego czasu zagrała w 80 filmach. Zapisała się choćby cenionymi rolami w takich klasykach jak „Popioły”, „Lalka”, „Noce i dnie”, „Wszystko na sprzedaż”, „Rękopis znaleziony w Saragossie” czy „Seksmisja”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Ponadto grywała gościnnie w popularnych serialach. Zasłynęła również jako jurorka programu „Taniec z gwiazdami”, w którym mogliśmy ją oglądać i słyszeć jej cięte komentarze w latach 2005-2010 i 2014-2017.

Zobacz także: Maria Czubaszek słynęła z odważnych opinii. Polacy ją uwielbiali

Dlaczego gwiazda przestała udzielać się publicznie?

W 2017 r. Beata Tyszkiewicz miała niedrożną tętnicę wieńcową i przeszła rozległy zawał serca. Z powodu poważnych problemów zdrowotnych musiała unormować tempo pracy. W kolejnym roku zagrała jeszcze w filmie „Studniówk@”, a potem całkiem wycofała się z branży i życia publicznego.

Swoją emeryturę spędzała spokojnie w swoim mieszkaniu w centrum Warszawy. Fanów aktorki o stanie ich ulubienicy informowała co jakiś czas za pośrednictwem mediów córka, Karolina Wajda.

W sierpniu br. Wajda zapewniała w rozmowie z „Faktem”, że jej 85-letnia mama „ma się znacznie lepiej”. Podkreśliła, że „pomimo niedogodności wieku” jest „pełna radości”.

Zobacz także: Olbrychski skomplementował Angelinę Jolie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwał 

Beata Tyszkiewicz wraca do pracy. Czy na dłużej?

Wygląda na to, że na szczęście Beata Tyszkiewicz jest w naprawdę dobrej formie. Według „Świata Gwiazd” zdecydowała się nawet wrócić do pracy, ale jako aktorka dubbingowa. Jej głos mamy usłyszeć w filmie animowanym „Na mój pogrzeb w czerwonej sukience przyjdź”.

Tyszkiewicz ma pojawić się w nowym filmie (…). Zgodziła się użyczyć głosu jednej z postaci. Roboczy tytuł animacji brzmi „Na mój pogrzeb w czerwonej sukni przyjdź” – wyjawił informator.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nagrał to lata temu. Jak powstawał „nowy” utwór artysty?

Źródło portalu dodało, że nie będzie to raczej powrót na stałe do kina, a „raczej ostatnia tego typu współpraca”, która ma być „ukłonem Tyszkiewicz w stronę fanów, którzy są już mocno stęsknieni”.

Czy lubisz filmy z udziałem Beaty Tyszkiewicz?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >