Rebel Wilson osiągnęła swój cel - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Rebel Wilson osiągnęła swój cel

Rebel Wilson osiągnęła swój cel

,

Aktorka Rebel Wilson ogłosiła 2020 „rokiem zdrowia” i wzięła się na serio za odchudzanie. Jej metamorfoza jest niesamowita, a jej efektami chwali się na Instagramie.

Znana ze swoich korpulentnych kształtów australijska aktorka Rebel Wilson, mimo mało sprzyjających warunków, wzięła się ostro do treningów, a także przeszła na restrykcyjną dietę. Efekty jej wysiłków są spektakularne: aktorka właśnie ogłosiła, że osiągnęła już swoją wymarzoną wagę – na miesiąc przed zakładanym terminem.

Na InstaStories znana z ról w takich filmach jak „Pitch Perfect”, „Wieczór panieński” „Oszustki” czy „Jojo Rabbit” Rebel Wilson napisała:

„Osiągnęłam swój cel miesiąc przed czasem! Chociaż nadrzędnym celem nie był mniejszy rozmiar, tylko poprawa zdrowia, udało mi się zejść do wagi 75 kilogramów” – pochwaliła się w internecie.

Koniec stresu dla Rebel Wilson?

To duży sukces dla aktorki, która sama przyznała, że jej wygląd był efektem stresu i zaniżonego poczucia własnej wartości. Jak wyznała wcześniej, zajadała stres i zdarzało jej się przyswajać dziennie około 3 tysiące kalorii. Ponieważ jadła głównie węglowodany, mimo obfitych posiłków wciąż była głodna. Teraz przestawiła się na dietę wysokobiałkową, w skład której wchodzą m.in. kurczak oraz ryby.

Na wtorek Rebel zapowiedziała transmisję live na Instagramie, podczas której opowie fanom między innymi o tym, jakie przyjęła założenia i jak przebiegał proces jej metamorfozy. Oprócz tego aktorka chce w ten sposób osobiście podziękować tym, którzy ją wspierali w trudnych momentach i dodawali jej sił.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >