Horoskop 2022 dla Wodnika - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 dla Wodnika

Horoskop 2022 dla Wodnika

Horoskop 2022. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2022 rok dla Wodnika?

Jaki jest horoskop na 2022 rok dla osób spod znaku Wodnika?

Urodzeni w znaku Wodnika mają bardzo trudny rok, ale to jest paradoks – to będzie bardzo trudny rok, a zarazem dobry. Dlaczego według horoskopu 2022 rok jest trudny? Przede wszystkim koniunkcja Saturna, który wędruje przez drugą i trzecią dekadę znaku będzie bardzo obciążająca, męcząca dla wielu Wodników, dlatego że to jest czas ogromnie wielkiego wysiłku, przeciążeń, stresu, zmagań.

Według horoskopu 2022 to może być rok, w którym Wodniki wykonają ogromną pracę, ogromny postęp, ogromny progres, zwłaszcza od strony intelektualnej, zawodowej, umysłowej. To nie jest dobry rok w miłości, czy uczuciach. Ale na polu zawodowym, umysłowym, biznesowym duży postęp. Spłacanie długów, stawanie na nogi, nowe projekty, nowe plany, nowe przedsięwzięcia będą szły wyśmienicie. Bardzo spokojnie zapowiada się pierwsze dwa miesiące roku, styczeń-luty. Znakomitym, bardzo dobrym, najlepszym momentem roku będzie marzec-kwiecień. Koniunkcja Marsa przyniesie duże wsparcie, dużą dawkę energii, duże przyspieszenie. Maj-czerwiec, taki bardziej – powiedziałbym – lajtowy, luźny, czyli spokojna późna wiosna. Trudne będą wakacje. W wakacje Wodniki nie odpoczną za dużo.

W lipcu zwłaszcza i do połowy sierpnia kwadratura Marsa przynosi przykręcenie śruby. Albo planować wakacje w czerwcu, albo później. Późniejsze wakacje od połowy sierpnia albo później mogą być bardzo dobrym pomysłem. I tutaj zaczyna się hollywoodzki zwrot, bo od połowy sierpnia fantastyczna seria trygonów Marsa, bo Mars będzie stacjonarny w znaku Bliźniąt, więc utworzy nam się piękny trygon. Od połowy sierpnia aż do końca roku Mars daje olbrzymie wsparcie, więc druga połowa roku znakomita, świetna, optymistyczna, pozytywna.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też:

Autor:

Zobacz więcej >