Horoskop 2022 dla Bliźniąt - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 dla Bliźniąt

Horoskop 2022 dla Bliźniąt

Horoskop 2022. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2022 rok dla Bliźniąt?

Jaki jest horoskop na 2022 rok dla osób spod znaku Bliźniąt?

Bliźnięta, które mają naturę powietrzną, wolnościową, luzacką, otwartą według horoskopu zaliczą rok 2022 do bardzo udanych, ale z pewnymi drobnymi wyjątkami. Generalnie rok będzie bardzo dobry, bardzo pozytywny. Jego naturę będzie generalnie reprezentować trygon Saturna, zwłaszcza dla urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie, to będzie bardzo dobry rok, dlatego że Bliźnięta, które mają tendencję do chaosu, luzu, improwizacji, to działanie Saturna dyscyplinujące, porządkujące, stabilizujące, spowodują, że para nie będzie szła w gwizdek, co u Bliźniąt często się zdarza.

To jest dobry czas biznesowo, zawodowo, intelektualnie. Nieco gorzej zapowiada się ten czas w pierwszych czterech miesiącach 2022 roku i ostatnich dwóch. Dlatego że będą wtedy Bliźnięta pod wpływem kwadratury Jowisza, czyli będzie to wprowadzało lekki chaos. Może to nie będzie bardzo trudny aspekt. Ale mogą pojawiać się tendencje do nadmiernych wydatków, takiego polskiego zastaw się, a postaw się. Taka ułańska fantazja może się pojawiać przy kasie sklepowej czy inwestycjach, więc Bliźnięta powinny czasami trzymać się za kieszeń i uważać z wydatkami. Początek roku będzie trudny. Zgodnie z horoskopem na 2022 r. w styczniu opozycja Marsa może przynosić spory spadek energii, samopoczucia, zdrowia, nastroju, kondycji. Taki nie najlepszy czas od strony psychofizycznej. Bardzo dobry będzie marzec-kwiecień – tutaj będzie trygon Marsa, bardzo pozytywny aspekt sprzyjający generalnie mobilizacji i integracji. Ale już od połowy kwietnia i do końca maja znowu mamy nieprzyjemny moment, taki chyba trochę trudniejszy moment tego roku, chociaż też nie najgorszy.

Kwadratura Marsa spowoduje, że więcej przyjdzie Bliźniętom napracować się wiosną na te same efekty. Dużo pracy, dużo gonitwy, pośpiechu, stresu. Tutaj nakłada się jeszcze kwadratura Jowisza. Czyli nerwowa wiosna.

Wakacje mamy dosyć spokojne, zwłaszcza czerwiec-lipiec. Od sierpnia aż do końca roku Bliźnięta będą pod wpływem koniunkcji Marsa. Mars się zatrzyma. Ta planeta ma od czasu do czasu tak zwaną retrogradację, czyli się zatrzymuje, no i zatrzyma się właśnie w Bliźnięta. I to będzie dla Bliźniąt ogromna szansa, bo zatrzymanie się Marsa spowoduje, że uruchomią się u nich ogromne zasoby energii, ogromne zasoby siły, mocy, niesamowitej pasji, którą mogą wykorzystać w sporcie, w pokonywaniu własnych słabości, nałogów, w odchudzaniu. We wszystkim z tym, co związane jest z ciałem, ze zdrowiem, energią, z myśleniem, aktywnością sportowo-ruchową. To jest dobry czas na wychodzenie ze strefy komfortu, na pokonywanie własnych lęków, braków, problemów, dlatego że Mars daje dzielność, siłę i odwagę.

Niestety, urodzeni między 11 a 17 czerwca będą mieli troszkę trudniejszy rok. W ich przypadku jest kwadratura Neptuna, która powoduje osłabienie emocjonalne, psychofizyczne, tendencje do huśtawek nastroju i stanów depresyjnych, więc dbałość o codzienną dawkę higieny psychicznej w ich przypadku będzie wskazana.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też:

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >