Horoskop 2022 dla Barana - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 dla Barana

Horoskop 2022 dla Barana

Horoskop 2022. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2022 rok dla Barana?

Jaki jest horoskop na 2022 rok dla osób spod znaku Barana?

Baran, czyli pierwszy znak Zodiaku, może śmiało zaliczyć 2022 do niezwykle udanych lat, po dosyć ciężkich kilku ostatnich latach, gdzie Barany dostały nieźle w kość.

2022 zapowiada się wyśmienicie. Zwłaszcza od wiosny. W maju Jowisz wkracza w znak Barana i będzie tam do października, więc to jest ta połowa roku, tak więc te środkowe kilka miesięcy 2022 będą wprost wyśmienite dla urodzonych w znaku Barana.

Jest to dobry czas na uruchamianie nowych przedsięwzięć, wstawanie na nogi, po kryzysach, wstrząsach, niepowodzeniach, rozczarowaniach, czyli generalnie bardzo dobry rok jeśli chodzi o rozwój, pracę, interesy, biznes, nowe rzeczy, odważne rzeczy, a Baran lubi wyzwania. Lubi rzeczy duże, silne, mocne, aktywne, sport, działania intelektualne, umysłowe.

To wszystko będzie bardzo fajnie szło. Zwłaszcza takim momentem będzie czerwiec, gdzie dodatkowo w znak Barana wejdzie władca znaku Barana, czyli Mars. Czyli ta połowa roku będzie wyśmienita.

Zaraz przed wakacjami Barany powinny się mocno sprężyć, wziąć się do roboty, dlatego, że to jest czas gdzie te osiągnięcia, wyniki będą wyśmienite. Może jeszcze sam początek roku – styczeń – bardzo fajny miesiąc z trygonem Marsa do Barana, to jest bardzo dobry czas, z dużym optymizmem Barany rozpoczną ten rok. Gorzej w lutym. Tu będzie kwadratura, będzie trochę trudniejszy moment. Ale generalnie, to będzie bardzo spokojny, w dobrym tego słowa znaczeniu, rok. Baran spokoju może nie lubi, lubi kiedy coś się dzieje. Ale ten rok będzie fajny. Nie dotyczy to urodzonych między 15-20 kwietnia, dlatego, że te osoby jeszcze mają kwadraturę Plutona – długą bardzo wędrówkę planety, która może akurat u nich, czyli to jest dosłownie kilka stopni, ale te z końcówki znaku możemy powiedzieć: one mogą doświadczyć kryzysów, trudności, ograniczeń i problemów.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Horoskop 2022 dla Barana”

  1. Awatar Jan, ale nie ten
    Jan, ale nie ten

    doktorat z przepowiedni… Pękam ze śmiechu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >