Horoskop 2022 dla Ryb - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 dla Ryb

Horoskop 2022 dla Ryb

Horoskop 2022. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2022 rok dla Ryb?

Jaki jest horoskop na 2022 rok dla osób spod znaku Ryb?

Według horoskopu dla Ryb rok 2022 zapowiada się świetnie. Może nie całkiem i nie w każdym momencie, ale… Bardzo dobry rok – dlaczego? Przede wszystkim koniunkcja Jowisza w znaku Ryb znakomita, zwłaszcza pierwsze cztery miesiące roku i dwa ostatnie, gdzie Jowisz da im ogromną dawkę energii, wsparcia, optymizmu, siły, pozytywnego nastawienia. Stawanie na nogi będzie naprawdę imponujące, to będzie świetne, spektakularne wychodzenie z kryzysu.

Ryby jako znak podwójny, czyli jedna płynąca pod prąd, druga z prądem. To już rzeczywiście będzie ta Ryba płynąca pod prąd, walcząca, idąca do przodu. Zgodnie z horoskopem świetny wpływ Jowisza w 2022 roku bardzo pomoże urodzonym w znaku Ryb stanąć na nogi, wyjść na prostą i odnosić wiele sukcesów, zwłaszcza na polu intelektualnym, towarzyskim, miłosnym, uczuciowym. Dodatkowo, urodzeni między 9 a 16 marca, czyli z trzeciej dekady będą pod wpływem koniunkcji Neptuna. Wpływ tej planety będzie miał duże działanie, w końcu Neptun rządzi Rybami i on jest w znaku Ryb od 2012 roku, więc to jest bardzo ważny czas. To jest coś w rodzaju oświecenia, którego te osoby doświadczą. To jest trudny moment, dlatego że będzie się sypał stary świat, stare porządki, układy, myślenie. Oświecenie, którego doświadczą w rozumieniu olśnienia co mają robić, jaki jest sens ich życia będzie bardzo spektakularne. Bardzo dobry czas dla urodzonych między 13 a 18, czyli tej ostatniej końcówki znaku, sekstyl Plutona jest bardzo szczęśliwym, pomyślnym aspektem wspierającym działania zawodowe.

Początek roku będzie trudny. Kwadratura Marsa spowoduje ograniczenia, osłabienie, zmęczenie. Potem mamy spokojniejszy czas zimowy. Luty-marzec bez większych zawirowań. Bardzo dobry, można nawet powiedzieć spokojny czas. Najlepszym momentem roku będzie kwiecień i maj. Koniunkcja Marsa w połączeniu z koniunkcją Jowisza to jest samograj. To po prostu musi przynieść serię błyskotliwych sukcesów, zwłaszcza kwiecień. Maj świetny, znakomity czas. Czerwiec-lipiec spokojniejszy czas, bardziej łagodny, mniej dramatyczny, mniej intensywny. Bardzo dobry czas na wakacje, odpoczynek. Nieco trudniej zapowiada się ostatni czas, od sierpnia aż do grudnia, czyli aż pięć miesięcy roku, które będą momentami trudne, zwłaszcza od sierpnia do października. Kwadratura Marsa przynosi dużo stresu, dużą presję oczekiwań bliskich. Mogą się ujawnić różne słabsze strony, także problemy zdrowotne, emocjonalne mogą się bardziej dać we znaki. I wprawdzie w ostatnich dwóch miesiącach roku kwadratura Marsa też będzie obecna, ale znowu wróci pomyślny wpływ Jowisza, który pozwoli pokonać wszystkie demony i strachy, i lęki, i problemy, więc jednak będzie to rok, który Ryby będą bardzo dobrze wspominać.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku. Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >