Horoskop 2022 dla Panny - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 dla Panny

Horoskop 2022 dla Panny

Horoskop 2022. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2022 rok dla Panny?

Jaki jest horoskop na 2022 rok dla osób spod znaku Panny?

Panna może mówić o 2022 jako dobrym roku, chociaż z pewnymi zawirowaniami. Panna lubi porządek, ład, pewną przewidywalność, mimo, że jest znakiem zmiennym według tradycji astrologii, ziemskim, ale jednak lubi pewną przewidywalność, pewien plan.

Panny od stycznia do kwietnia oraz od listopada do grudnia będą pod wpływem opozycji Jowisza, która to planeta mocno wywróci do góry nogami założenia i cele. Panna powinna pracować ze spontanicznością, większą lekkością i luzem. No i właśnie w tym czasie warto mniej się przywiązywać do bardzo sztywnych schematów, a bardziej działać pod wpływem lekkości i luzu.

Urodzeni w drugiej dekadzie znaku oraz pod koniec znaku będą mieli bardzo dobry czas. Będziecie pod wpływem trygona Urana i Plutona, więc jest szansa, że wiele spraw pójdzie wam mocno do przodu. To dobry czas, jeśli chodzi o projekty umysłowe, intelektualne, studia, naukę, zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych, biznes, rozwój umysłowy, intelektualny, podróże, uczenie się języków. Bardzo dobry czas dla sfery szeroko rozumianego postępu, nauki.

Nieco trudniejszy czas czeka urodzonych 12-19 września. Wy akurat z tej drugiej dekady znaku będziecie pod wpływem opozycji Neptuna, która to planeta utrudnia, komplikuje sytuację partnerską, miłosną. Wprowadza element romantyzmu, tęsknot, marzeń, ale też rozterek i zagubienia, które może się czasami pojawić.

Początek roku będzie nerwowy i trudny. W styczniu kwadratura Marsa przynosi duże przeciążenia, zmęczenie. To nie jest dobry czas dla Panny i styczeń może przynieść osłabienie psychofizyczne. Luty będzie korzystny, wyjątkowo. Zwykle wtedy Panna ma duże spadki energii, a jednak tym razem w lutym będzie całkiem fajnie. Trygon Marsa przynosi duże przyspieszenie.

Najtrudniejszym momentem roku – tutaj zaskoczenie – będzie wiosna: kwiecień-maj. Opozycja Marsa spowoduje, że wtedy wyjątkowo dużo pracy, dużo stresu, obciążeń, wydatków, kosztów, gonitwy może być dużym obciążeniem dla was. Potem w lipcu, sierpniu, wakacje, w ogóle od czerwca do sierpnia świetny czas, spokojny, przyjemny, zwłaszcza wakacje zapowiadają się wyśmienicie. Trygon Marsa spowoduje, że to nie jest dobry czas na pracę. Trzeba odpocząć, trzeba się dobrze zabawić. Panny są często sztywnawe, często mają tendencje do obaw i dystansu, więc tutaj odrobina fantazji, luzu na pewno dobrze wam zrobi. Od drugiej połowy sierpnia tutaj zaczynają się schody.

Od połowy sierpnia aż do końca roku będziecie pod wpływem kwadratury Marsa. Ze względu na to, że Mars się zatrzyma w Bliźniętach – zrobi nam się stacjonarna kwadratura. W zasadzie można powiedzieć, że druga połowa roku będzie pracowita, będzie znojna, będzie męcząca. Ostatnie dwa miesiące roku, zwłaszcza pod względem zawodowym, będą pod znakiem dużego wysiłku, stresu, gonitwy i wydatków.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też:

Autor:

Zobacz więcej >