Horoskop 2022 dla Koziorożca - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 dla Koziorożca

Horoskop 2022 dla Koziorożca

Horoskop 2022. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2022 rok dla Koziorożca?

Jaki jest horoskop na 2022 rok dla osób spod znaku Koziorożca?

Koziorożec – Można powiedzieć, że Koziorożec ostatnich kilka lat, to był jeden z trudniejszych momentów ich życia. Los naprawdę przeczołgał Koziorożce bardzo, bardzo brutalnie. Ale według horoskopu rok 2022 będzie całkiem fajnym momentem, całkiem dobrym. O dziwo całkiem spokojnym, ale na pewno nie nudnym.

Ten komfort i stabilizację, zwłaszcza dla urodzonych w drugiej dekadzie znaku, zapowiada trygon Urana. Jest to bardzo dobry aspekt sprzyjający intelektualnym działaniom, nauce, zdobywaniu wiedzy, studiowaniu, zdawaniu trudnych egzaminów, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, rozkręcaniu biznesów, interesów, bardzo dobry czas na poznawanie nowych ludzi, nawiązywanie przyjacielskich relacji.

Zwłaszcza Koziorożce urodzone między 9 a 16 stycznia mają trudne, twarde życie, a tutaj taki czas ciepła, miłości, czułości, bardzo piękny, romantyczny czas. Trudniejszym momentem roku będzie okres od maja do października. Kwadratura Jowisza sprawia, że Koziorożce mogą mieć tendencję do tego, żeby sobie za dużo wziąć na głowę, czyli zbyt optymistycznie podejdą do wyzwań, zwłaszcza zawodowych.

Zatem w okresie od maja do października lepiej nie przesadzać z nadmiarem działań zawodowych, interesów, ponieważ może się okazać, że nie na wszystko starczy czasu. Początek roku spokojny. Luty będzie najlepszym momentem roku. Koziorożce jest znakiem zimy i lubi zimę, więc zima jest często momentem kiedy jest duży postęp dla urodzonych w tym znaku. Luty z koniunkcją Marsa przyniesie potężny impuls do działania, odwagi, siły, miłości, to będzie bardzo dobry czas kondycyjnie, zdrowotnie.

Potem mamy spokojną wiosnę, trochę trudniejszy czerwiec – nieco zakręcony, trochę gonitwy, pośpiechu. Ale świetne będą wakacje – znakomite, jedne z lepszych ostatnich lat. W lipcu-sierpniu trygon Marsa spowoduje, że Koziorożce zaliczą ten okres do wyjątkowo miłych, przyjemnych, więc warto sobie zrobić długie wakacje. Po wakacjach troszkę jeszcze we wrześniu-październiku takie buksowanie może się pojawić, trochę lekkiej szarpaniny, ale generalnie poczucie, że idziecie do przodu, będzie zauważalne. Ostatnie dwa miesiące roku najspokojniejsze, najbardziej łagodne, lekkie i leniwe.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też:

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >