Radio Pogoda Waloryzacja emerytur w 2022 roku. Będzie druga podwyżka? Bożena Miller 3 min. czytania 06.05.2022 13:58 Podziel się Udostępnij przez: facebook messenger twitter wykop whatsapp Kopiuj link Zareaguj Reakcja Galopująca inflacja odchudza portfele emerytów. Ze sfer rządowych dochodzą przecieki, że możliwa jest druga waloryzacja emerytur w 2022 roku. fot. Waloryzacja emerytur w marcu 2022 roku nie rekompensuje inflacji. Unsplash Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na RadioPogoda.pl! Więcej na temat: emeryt, emerytura, emerytury, Świadczenia, waloryzacja, ZUS Zareaguj: Reakcja: