"Rolnik szuka żony 9" - co było w odc. 2? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Rolnik szuka żony 9” – co było w odc. 2?

„Rolnik szuka żony 9” – co było w odc. 2?

,

„Rolnik szuka żony” ma swój 9 sezon. Sprawdź, co wydarzyło się w drugim odcinku popularnego reality show.

„Rolnik szuka żony” – co to za program?

To polski program rozrywkowy typu „reality show”. Polega on na tym, że do programu zgłaszają się rolnicy – a ostatnio również rolniczki, którzy chcieliby znaleźć swoją drugą połowę. Uczestnicy są w różnym wieku i różnią się stanem majątkowym, jednak łączy ich to, że czynnie pracują na roli. W odcinku zerowym prezentowane są ich sylwetki, a osoby zainteresowane mogą przesyłać do nich listy. Na ich podstawie rolnicy wybierają sobie kilka kandydatek bądź kandydatów – do kolejnego etapu przechodzi 5 rolników, którzy otrzymali najwięcej listów. Kolejne odcinki mają drogą eliminacji pomóc znaleźć uczestnikom osobę, która najbardziej im odpowiada. Selekcja odbywa się na podstawie rozmów, kandydatki na żony odwiedzają gospodarstwa uczestników, a z ostateczną wybranką rolnik odwiedza jej rodzinę i jedzie z nią w romantyczną podróż.

Kto prowadzi program, ile było sezonów?

Do tej pory powstało 9 sezonów programu, w tej chwili TVP 1 nadaje sezon 9-ty. Każdy sezon ma 14 odcinków trwających około 45 minut. Program od początku, czyli od 2014 roku prowadzi Marta Manowska ciesząca się dużą sympatią widzów i uczestników, przy czym jest ona prowadzącą również innych formatów senioralnych w TVP takich jak „Sanatorium Miłości” czy „The Voice of Senior”.

„Rolnik szuka żony 9” – sezon inny, niż wszystkie

Najnowszy sezon programu różni się od poprzednich wiekiem uczestników. Do tej pory średnia wieku rolników była dość wysoka, ale tym razem do reality show wybrano osoby młodsze, między 23 a 41 rokiem życia. Wśród poszukujących drugiej połówki jest jedna kobieta, co miało miejsce już w poprzednich sezonach. Kolejne odcinki programu pokażą, jakie decyzje podejmą jego uczestnicy.

„Rolnik szuka żony 9” – odcinek 2

W tym odcinku rolnicy poznali osoby, które wybrali na podstawie nadesłanych listów. Wszyscy byli podekscytowani i pozytywnie nastawieni. Najpierw były spotkania „zbiorowe” ze wszystkimi kandydatkami a w przypadku Klaudii – kandydatami, później były spotkania sam na sam. Klaudię ujął Konrad, który mimo, że dużo młodszy, bardzo jej odpowiadał. Okazało się, że jeden z kandydatów to jej znajomy. Michał był zachwycony spotkaniem z Adrianną, którą wybrał zdając się na los, o czym zresztą powiedział jej podczas randki. Lekko nieśmiały Mateusz spotkał się z Martyną i z Karoliną, obie randki wypadły dobrze. Tomasz R rozmawiał z kandydatkami on line, spotkał się osobiście tylko z Karoliną, która wyznała, że ma 22 letniego syna, co nie spodobało się rolnikowi. Chodziło o to, że zataiła fakt posiadania syna w liście, podczas gdy inne kandydatki otwarcie pisały o swoich sytuacjach rodzinnych. Za to Tomaszowi podobały się rozmowy z Justyną i ciężarną Klaudią choć przyznał, że jej ciąża trochę go przerażą. Natomiast jego młodszy imiennik był pozytywnie zaskoczony wszystkimi dziewczynami i zaznaczył, że najważniejsze będą dla niego chęć założenia rodziny i przeprowadzki na wieś.

Kiedy kolejny odcinek i co się w nim wydarzy?

Premierowe odcinki reality show oglądać można w TVP1, w każdą niedzielę o godzinie 21:15. Wcześniejsze odcinki są dostępne na platformie vod.tvp.pl

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >