Jak odnaleźć miłość? Radio Pogoda pomaga! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Jak odnaleźć miłość? Radio Pogoda pomaga!

Jak odnaleźć miłość? Radio Pogoda pomaga!

Za mundurem panny sznurem? Dziś staramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak można zaaranżować pierwsze spotkanie i jak znaleźć miłość. Posłuchaj!

Michał Pustuła z programu „Radio Pogoda, w czym mogę pomóc?” zajął się tematem, który jest stary jak ludzkie życie uczuciowe. Do Radia pogoda zgłosiła się pani Małgorzata, która zadzwoniła i powiedziała, że szuka… ukochanego w mundurze. Może być żołnierz, strażak albo policjant. Jak można jej pomóc? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć… Marta Manowska.

Jak powiedziała aktorka i prezenterka, najważniejszy jest „ten pierwszy krok”. To wymaga największej odwagi. Jak powiedziała Marta Manowska, aby znaleźć miłość, do tego odzianą w mundur, warto spróbować umieścić ogłoszenie w mediach społecznościowych. Marta Manowska zaproponowała więc… umieszczenie tego anonsu na swoich profilach!

Poszukiwanie miłości

A co, jeśli pani Małgorzata wolałaby szukać miłości na własną rękę? Według Marty manowskiej najlepiej próbować dotrzeć do innych przez wszelkie możliwe media tradycyjne, na przykład za pomocą tradycyjnego lub internetowego anonsu.

Czytaj też: Portale randkowe dla seniorów – z których korzystać?

Jak taki anons mógłby wyglądać?

Trzeba napisać o sobie prawdę, ale z nutą romantyzmu oraz opisać swoje plany życiowe i pragnienia, choć nie warto pisać wszystkiego – lepiej zostawić część dla siebie i zachować lekką aurę tajemniczości.

Trzeba jednak być ostrożnym, jeśli chodzi o nawiązywanie relacji w ten sposób. Warto weryfikować to, co druga osoba pisze o sobie oraz sprawdzać, czy na pewno to, co o niej czytamy jest prawdziwe. Istnieją możliwości sprawdzenia, czy mężczyzna rzeczywiście jest pracownikiem służb mundurowych. Warto ustalić więcej o drugiej osobie przed spotkaniem z nią „w realu”, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Miłość z biura matrymonialnego?

Warto też spróbować szczęścia w bardziej tradycyjny sposób i skorzystać z oferty biura matrymonialnego. Jak to zrobić, opowiedział Paweł Niemiec – właściciel biura matrymonialnego. Według niego właśnie teraz – w dobie pandemii – jest najlepszy czas na szukanie partnera. Jak mówi Paweł Niemiec właśnie w ciężkich czasach można poznać prawdziwą wartość drugiej osoby. Tłumaczy też, że klientka biura matrymonialnego otrzymuje już odpowiednio przesiane i przygotowane pod nią propozycje znajomości. Właściciel biura matrymonialnego uważa też, że szukanie miłości przez internet zawsze jest obarczone ryzykiem, a także może być zwyczajną stratą czasu.

Na co uważać podczas szukania miłości przez internet?

Jak mówi Paweł Niemiec, jeśli ktoś nie dąży do realnego kontaktu, tylko wciąż wynajduje preteksty do pozostawania w zdalnej relacji, to jest to już swego rodzaju sygnał ostrzegawczy. Ponadto nie brakuje osób zainteresowanych tylko powierzchowną, nietrwała znajomością, a przecież chodzi o poznawanie kogoś na dłużej i zbudowanie trwałej relacji.

„Radio Pogoda, w czym mogę pomóc?”

Od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 Michał Pustuła rozwiązuje wszelkie kłopoty i sprawy, które zgłaszają słuchacze Radia Pogoda.

Jeśli mają Państwo kłopoty w rozwiązaniu różnych spraw, mogą Państwo zgłosić je za pomocą:

Odpowiedzi na Państwa pytania będzie można usłyszeć w programie „Radio Pogoda, w czym mogę pomóc?” od poniedziałku do piątku o godz. 14:00

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >