"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o czym jest program? Gdzie oglądać? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Ślub od pierwszego wejrzenia” – o czym jest program? Gdzie oglądać?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – o czym jest program? Gdzie oglądać?

,

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to reality show, w którym uczestnicy najpierw biorą ślub a dopiero potem się poznają. Sprawdź, gdzie oglądać program.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – o czym jest program?

To program typu reality show oparty na duńskim formacie. Polega on na tym, że najpierw przysyłają swoje zgłoszenia osoby, które chcą znaleźć swoją drugą połówkę, po czym eskperci dobierają je w pary na podstawie opisów i zdjęć. Następnie uczestnicy stają na ślubnym kobiercu i dopiero tam widząi po raz pierwszy swojego współmałżonka. Później odbywa się tradycyjne wesele z udziałem rodzin, a para spędza razem miesiąc mierząc się ze wspólnym życiem. Po tym czasie pary decydują, czy zostają ze sobą, czy też biorą rozwód.

Ile było sezonów?

Do tej pory powstało 8 sezonów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, a każdy z nich miał od 10 do 13 odcinków. Każdy odcinek trwa około 45 minut. Jeszcze przed startem ósmej edycji programu TVN ogłosiła, że będzie nabór do kolejnego, 9. sezonu.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – gdzie oglądać?

Popularne reality show można oglądać we wtorki w TVN o godzinie 21:30. Wszystkie poprzednie sezony są dostępne w serwisie player.pl, tam również można obejrzeć zawsze jeden odcinek, który jeszcze nie został wyemitowany w telewizji.

Kontrowersje wokół programu

Niektórzy uczestnicy programu po jego zakończeniu stali się rozpoznawalnymi osobami. Wśród widzów kontrowersje wzbudzało to, że rzekomo eksperci nie dobierają w pary osób do siebie pasujących ale takie, których połączenie wywoła większe antagonizmy i przez to większą oglądalność. Wątpliwości wzbudził też nowy ekspert, który miał wystąpić w ósmej edycji. Po tym, jak mężczyzna opublikował w mediach wpisy o wydźwięku mizoginistycznym, TVN wyciął go z programu. Widzowie czasem też odkrywali, że osoby zgłaszające się do programu były w stałych związkach, a zależało im tylko na popularności.

ZOBACZ TEŻ:

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 100 tys. złotych! Kliknij i sprawdź.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >