Nowa twarz w „M jak miłość”. Tak oceniła ją dawna gwiazda serialu - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Nowa twarz w „M jak miłość”. Tak oceniła ją dawna gwiazda serialu

Nowa twarz w „M jak miłość”. Tak oceniła ją dawna gwiazda serialu

Choć na antenę trafiło ponad dwadzieścia lat temu, „M jak miłość” stale cieszy się popularnością. Jakiś czas temu z produkcją pożegnała się Marcjanna Lelek. Odejście serialowej Natalii z obsady nie oznaczało jednak zakończenia jej wątku. W postać córki Mostowiaków wcieliła się nowa aktorka. Co na ten temat sądzi była gwiazda flagowca TVP2?

„M jak miłość” już od wielu lat zajmuje miejsce w gronie najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja po raz pierwszy pojawiła się na antenie telewizyjnej Dwójki dokładnie 4 listopada 2000 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą sympatią widzów TVP.

Kolejne losy rodziny Mostowiaków można śledzić w nowych odcinkach serialu w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55. Ci, którzy nie zdążą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w czasie emisji w telewizji, mogą liczyć na powtórki, zamieszczane w internecie na platformie vod.tvp.pl.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zmiany w obsadzie „M jak miłość”. Z serialem pożegnała się znana aktorka

Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat obsada „M jak miłość” niejednokrotnie się zmieniała. Z serialu odeszła między innymi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka była związana z produkcją od jej pierwszych odcinków i wcielała się w rolę uwielbianej przez widzów Hanki Mostowiak. Kilka lat temu z występowania we flagowcu Telewizji Polskiej zrezygnowała również jej serialowa córka Natalia. Dlaczego Marcjanna Lelek przestała pojawiać się na planie?

Zobacz także: Artur Baranowski nie wystąpił w wielkim finale “1 z 10”. Teraz zabrał głos

Marcjanna Lelek odeszła z serialu. Czym teraz się zajmuje?

Wątek Natalki Mostowiak został zawieszony przez scenarzystów w 2020 roku, kiedy odtwórczyni roli, Marcjanna Lelek, pożegnała się z obsadą „M jak miłość”. Co wpłynęło na jej decyzję? Jak wytłumaczyła aktorka, wszystko z powodu studiów. Kilka lat temu serialowa córka Hanki i Marka zaczęła uczyć się reżyserii na łódzkiej Filmówce. 28-latka zaznaczyła wtedy, że jej rozstanie z serialem jest ostateczne i że nie zamierza więcej pojawić się na planie produkcji.

A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do „M jak miłość”? Słuchajcie: nigdy. Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać – pisała kilka miesięcy temu Marcjanna Lelek na swoim Instagramie.

Pomimo odejścia Marcjanny Lelek z serialu producenci „M jak miłość” postanowili jednak nie rezygnować z wątku Natalii. Aktorkę na planie zdjęciowym zastąpiła Dominika Suchecka. To właśnie ona wciela się teraz w postać córki Mostowiaków. Jak zdaniem dawnej odtwórczyni tej roli sprawdza się na ekranie jej następczyni?

Zobacz także: Matylda Damięcka w poruszających słowach o ojcu. „Nie zdążyłam”

To ona zastąpiła Lelek w „M jak miłość”

W jednym z ostatnich wywiadów Marcjanna Lelek postanowiła opowiedzieć nieco więcej na temat swojego odejścia z obsady „M jak miłość”. Jak wyjawiła aktorka, dopiero teraz może w stu procentach oddać się swojej pasji, jaką jest reżyseria. Gwiazda od zawsze chciała sprawdzić się po drugiej stronie kamery. Teraz pracuje nad tym, by wkrótce dzielić się z widzami własnymi filmami.

Dawno temu (chyba z sześć lat?) rozluźniła się moja współpraca z serialem, a zakończyła definitywnie, kiedy dostałam się na reżyserię na Filmówce. Nic się nie zmieniło, mieszkam i studiuję w Łodzi, jestem teraz na czwartym roku i tak, jak napisałam kiedyś w poście, który nie wiem czemu, został usunięty z Instagrama, jestem już w innym miejscu w życiu i marzy mi się moment, kiedy będę kojarzona z własnymi filmami, a nie tym serialem, pewnie jeszcze trochę muszę na to zapracować, ale to się powolutku dzieje — wyjaśniła Marcjanna Lelek w rozmowie z serwisem Pudelek.

Marcjanna Lelek została również zapytana o swoją opinię na temat nowej odtwórczyni roli Natalki Mostowiak. Jak się okazuje, obie kobiety miały już okazję się poznać. Dominika Suchecka, podobnie jak jej 28-letnia koleżanka, jest studentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Na co dzień aktorka występuje w tamtejszym Teatrze Studyjnym.

A Dominika jest super, znamy się ze szkoły, widziałam ją w spektaklach i trzymam za nią mocno kciuki – dodała w rozmowie z Pudelkiem aktorka.

Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy serialowej Natalii?

Zobacz także: To powiedział, gdy usłyszał Alicję Majewską. „Początek mnie nie powalił”

Oglądasz serial „M jak miłość”?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >