Państwo Nowosielscy w Radiu Pogoda. "Cienka granica między prywatnością a życiem serialowym" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Państwo Nowosielscy w Radiu Pogoda. „Cienka granica między prywatnością a życiem serialowym”

Państwo Nowosielscy w Radiu Pogoda. „Cienka granica między prywatnością a życiem serialowym”

Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski to aktorskie małżeństwo, które od kilku lat gra razem w „M jak miłość”. Prywatnie chętnie dzielą się swoim życiem rodzinnym w internecie, gdzie pokazują swoje córki, które także dobrze odnajdują się w filmowym środowisku. Jak przyznali Nowosielscy na antenie Radia Pogoda, w sieci publikują to, co uważają za stosowne. To bardzo często kreuje plotki w mediach? Jak na to reagują?

,

Ewelina Kudeń-Nowosielska i  Bartłomiej Nowosielski są znani szerszej widowni z serialu „M jak miłość”. Razem z nimi występuje ich młodsza córka, Hanna, która wciela się w serialową córkę Eweliny. Od pewnego czasu państwo Nowosielscy chętnie dzielą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Obserwuje ich tam kilkadziesiąt tysięcy osób. Wspólnie tańczą do znanych utworów, dzięki czemu zarażają swoich widzów pozytywną energią.

Zobacz także: Nowe “Miodowe lata” jednak nie powstaną! Producenci skomentowali rewelacje

Prywatność Państwa Nowosielskich. Dlaczego ją pokazują?

Choć wielu polskich artystów unika pokazywania życia prywatnego, w tym także twarzy dzieci, w mediach społecznościowych, państwo Nowosielscy postanowili, że chcą pokazać swoją prywatność, aby zaspokoić ciekawość mediów.

My rozmawiając chyba z Eweliną jakby na temat w ogóle funkcjonowania naszego w tej przestrzeni, doszliśmy do tego wniosku, że bardzo często aktorzy, generalnie nie mam im tego za złe, bo każdy funkcjonuje we własnym świecie, jakby skrywają ten rodzaj prywatności, unikają pokazywania ewentualnie twarzy dzieci i tak dalej. To powoduje jeszcze większe, za przeproszeniem, parcie na to, żeby zobaczyć, jak te dzieci wyglądają. My nie sprzedajemy tej prywaty, takiego życia codziennego. Pokazujemy tyle, ile chcemy pokazać. (…) Mamy się czym pochwalić. Mamy dwie fantastyczne córki, Zosię i Hanię, jak w “Weselu” Wyspiańskiego. Jedna jest kompletnie inna od drugiej, tę przestrzeń, którą chcemy ludziom pokazać i ten rodzaj, jakiegoś, nie wiem… wariactwa, czy z drugiej strony, normalności, jaka funkcjonuje u nas w rodzinie, pokazujemy – przyznali w rozmowie z nami.

Zobacz także: W Ewie Lemańskiej kochała się cała Polska. Rola Maryny z „Janosika” zrujnowała jej karierę

Plotki na temat rodziny to nie nowość

Aktorzy przyznali, że bardzo często media wymyślają plotki na ich temat, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Państwo Nowosielscy opowiedzieli, o sytuacjach, które media przedstawiły w zupełnie inny sposób, niż wyglądało to naprawdę.

Kiedy ich córka na jednym ze zdjęć opublikowanych w internecie, miała założoną ortezę, media wywołały sensację, pisząc o „katastrofie w rodzinie Nowosielskich”, jako inny przykład małżeństwo podało “wielkie wydarzenie w rodzinie Nowosielskich”, które opisywało ich rocznicę ślubu. Aktorzy przyznali, że to tylko kilka z plotek, które przeczytali na swój temat. Jedna z nich dotyczyła także kariery jego córki.

(…) Ja mam z jedną rzeczą problem. Nie umiem, nie to, że przeboleć, ale jest tak duży, tak duża niewiara w społeczeństwie, że od razu jak gdzieś tam zamieściłem informację, o tym, że nie wiem, znałem Marcina Bosaka, bo przecież jesteśmy obaj łodzianami, w jednym studiu piosenki, żeśmy śpiewali, znamy się od szkoły średniej i pierwsze jakby od razu, założenie było, że Hania dostała rolę po znajomości. Nie wiem, jak się do tego ustosunkować czy powiedzieć, jak było naprawdę, czy nic nie komentować, bo to chyba i tak nie ma kompletnie żadnego znaczenia… – powiedział w wywiadzie dla naszej stacji Bartłomiej Nowosielski.

Nowosielscy, czyli rodzina w domu i na ekranie. „Cienka granica”

Pięcioletnia córka małżonków, wygrała casting i rozpoczęła karierę aktorską. Obecnie gra Polę, czyli córkę Weroniki, w którą wciela się Pani Ewelina, przez co część fanów, nie potrafi odróżnić serialu od prawdziwego życia Nowosielskich.

(…) jest bardzo cienka granica między prywatnością a tym życiem serialowym, bo w momencie, gdy powiedzieliśmy na przykład naszym obserwatorom, że lecimy do Stanów, padły oskarżenie, że Weronika, czyli moja serialowa postać porywa Polę i wyjeżdżamy do Nowego Jorku i nie wracamy do Polski, więc pojawiły się takie artykuły – przyznała Ewelina Kudeń-Nowosielska

Jednak nie tylko Hania pracuje w filmowym świecie. Ich starsza córka, Zofia także jest z nim związana. Choć jak przyznają rodzice, nie lubi występować przed kamerą, to odnalazła swoje szczęście w dubbingu, którym także od lat zajmują się Nowosielscy.

Zobacz także: Te piosenki mają 100 lat! Jan Emil Młynarski wraca do przeszłości

Ewelina i Bartłomiej są parą od 15 lat. W rozmowie z Anną Stachowską przyznali, że mimo pracy w tym samym środowisku, nie są dla siebie żadną konkurencją, i w ich małżeństwie wszystko układa się tak, jak powinno.

15 lat jesteśmy razem, a 12 po ślubie. (…) Zdrowie tego układu polega na tym, że nigdy nie byliśmy zazdrośni o siebie zawodowo. (…) Wspieramy się w tym i napędzamy, żeby było jeszcze lepiej, nigdy nie było jakiejś niezdrowej rywalizacji… – powiedział Nowosielski.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy, z której dowiedzą się Państwo więcej o tym jak wygląda ich życie w domu i na scenie, jakie mają plany i marzenia:

Chcesz poznać historie z życia gwiazd? Włącz Radio Pogoda codziennie o 22:00 i słuchaj wywiadów z największymi gwiazdami kina i muzyki!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >