Nowe “Miodowe lata” jednak nie powstaną! Producenci skomentowali rewelacje - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Nowe “Miodowe lata” jednak nie powstaną! Producenci skomentowali rewelacje

Nowe “Miodowe lata” jednak nie powstaną! Producenci skomentowali rewelacje

“Miodowe lata” powrócą na ekrany? Okazuje się, że dotychczasowe pogłoski nie były prawdziwe. Grupa ATM oraz Polsat zdementowały ostatnie doniesienia. Nie doczekamy się nowych odcinków kultowej komedii.

25 września pojawiła się informacja o tym, że “Miodowe lata” doczekają się kontynuacji. Prace nad nowymi odcinkami miały być już w zaawansowanym stadium. Doniesienia te rozbudziły nadzieję oraz wielki entuzjazm fanów. Serial jest wciąż bardzo popularny, a widzowie chętnie obejrzeliby kolejne przygody ulubionych bohaterów. Producenci postanowili odpowiedzieć na plotki. Nie mamy dobrych wieści.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

“Miodowe lata” z nowymi odcinkami?

“Miodowe lata” to polski sitcom luźno oparty na amerykańskim formacie “The Honeymooners”. Pierwszy odcinek wyemitowano w 1998 roku. Widzowie mogli śledzić perypetie rodzin Krawczyków i Norków. Karol i Tadek byli bohaterami, których głowy wypełniało mnóstwo pomysłów. Te natomiast często wpędzały ich w tarapaty. Ich przygody doczekały się wręcz statusu kultowych.

W 2004 roku powstała kontynuacja serialu. “Całkiem nowe lata miodowe” w siedemnastu odcinkach pokazała nowe losy ukochanych postaci. Po wyprowadzce z Woli na Wawer, główni bohaterowie wciąż pozostawali sobą. Tym razem jednak musieli opiekować się brzemiennymi żonami. W ostatnim odcinku doczekali się potomstwa.

Ostatnio pojawiła się informacja o kolejnej kontynuacji. “Miodowe lata” miały powrócić już niedługo. Podobno prace były już na całkiem dalekim etapie. Okazuje się jednak, że prawda jest, niestety, zupełnie inna.

Zobacz także: “Miodowe lata” z Żakiem i Barcisiem? To mogłoby się udać pod jednym warunkiem

Prace nad nowym sezonem nie trwają

Portal wirtualnemedia.pl dowiedział się, że kontynuacja sitcomu nie powstaje. Tym samym “Miodowe lata” nie wrócą z nowymi odcinkami. Fani szalonych pomysłów Karola i Tadka muszą obejść się smakiem.

Nie komentujemy tych doniesień – powiedziała Sylwia Olech z Grupy ATM w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Zdementowanie dotychczasowych pogłosek na pewno nie wprowadzi fanów w dobry humor. Tym bardziej, że sam Artur Barciś mówił, że producenci zgłosili się do niego w sprawie reaktywacji komedii. Natomiast nie pokusił się o zdradzenie szczegółów.

Trwają prace nad scenariuszem „Miodowych lat” 20 lat później. Natomiast więcej szczegółów nie mogę zdradzić, bo, prawdę mówiąc, jeszcze ich nie znam. Dostałem tylko pytanie, czy zgodziłbym się zagrać – mówił Barciś dla “Faktu”.

Niestety, “Miodowe lata” nie rozśmieszą nas nowymi historiami. Pozostaje oglądać powtórki, emitowane regularnie w telewizji. Zawsze możemy też przypomnieć sobie najlepsze sceny, które w dużej ilości znajdziemy chociażby na YouTube.

Zobacz także: To dzięki Julie London świat usłyszał ten hit. Gwiazda lat 50. nagrała ponad 30 albumów!

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >