Niesamowity koncert w rocznicę śmierci Niemena. Przyjaciele uczczą pamięć mistrza - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Niesamowity koncert w rocznicę śmierci Niemena. Przyjaciele uczczą pamięć mistrza

Niesamowity koncert w rocznicę śmierci Niemena. Przyjaciele uczczą pamięć mistrza

Czesław Niemen swoim niebywałym głosem i charyzmą wzruszał publiczność do łez. Aż trudno uwierzyć, że nie ma go z nami od dwudziestu lat! Z okazji rocznicy śmierci mistrza odbędzie się specjalny koncert, którego patronem jest Radio Pogoda.

Czesław Niemen przyszedł na świat 16 lutego 1939 w Starych Wasiliszkach, zmarł natomiast 17 stycznia 2004 w Warszawie. Był niezwykle utalentowanym polski artystą, muzykiem, multiinstrumentalistą, piosenkarzem i wokalistą rockowym. Zajmował się również komponowaniem utworów, był także autorem tekstów piosenek. Niemen to bezapelacyjnie jeden z najważniejszych twórców muzyki w Polsce. Jego śmierć pozostawiła w żałobie nie tylko rodzinę i przyjaciół artysty, ale również oddaną rzeszę fanów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Wspominamy Niemena – koncert pod patronatem Radia Pogoda

Czesław Niemen dał wiele niezapomnianych koncertów. Występował nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. W 20. rocznicę śmierci artysty, czyli dokładnie 17 stycznia 2024 roku, odbędzie się niesamowity koncert, podczas którego uczczona zostanie pamięć wybitnego polskiego artysty. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Pogoda. Tego muzycznego wydarzenia nie możecie przegapić!

Zobacz także: To ją adorował mąż Kaliny Jędrusik. „Był dla mnie starszym o 33 lata panem”

Koncert poświęcony Czesławowi Niemenowi – gdzie się odbędzie?

Koncert odbędzie się 17 stycznia 2024 w Poznaniu, dokładnie w Auli Artis przy ulicy Kutrzeby 10 o godzinie 19.00. Podczas tego niepowtarzalnego widowiska w niepowtarzalnych interpretacjach na jednej scenie spotkają się między innymi: córka artysty – Natalia Niemen, a także wielu przyjaciół muzyka, jak: Marek Piekarczyk (TSA), Mateusz Ziółko, Grzegorz Kupczyk (Turbo), Piotr Kuźniak (Trubadurzy), Maciej Balcar (Dżem), oraz wielu innych artystów.

Zobacz także: Jacek Kawalec wyjawił prawdę o „Randce w ciemno”. Widzowie będą zaskoczeni

Koncert „Wspomnienie” poprowadzi znakomity konferansjer – Tadeusz Drozda. Tego wieczoru usłyszycie Państwo nie tylko wiecznie żywe utwory Niemena, ale również niezapomniane opowieści i wspomnienia dotyczące artysty. Wszystko to sprawi, iż pamięć o tym wieczorze, pozostanie w Waszych sercach na długie lata.

Zobacz także: Zabawna reakcja Kukulskiego na widok Anny Jantar. „Tata miał niesamowite poczucie humoru” [TYLKO U NAS]

Gościem specjalnym wydarzenia będzie kuzyn muzyka – Jerzy Wydrzycki.

Bądźcie z nami w Poznaniu, 17 stycznia 2024 o godzinie 19.00. Gwarantujemy, że będzie to niesamowite widowisko, które dostarczy Wam wielu wzruszeń! Już od grudnia, bilety będzie można wygrać na antenie Radia Pogoda.

Bilety w cenach od 99 zł także do nabycia tutaj.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >