Kiedyś byli serialowym rodzeństwem. Tak wyglądają dziś bohaterowie „Rodziny zastępczej” - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Kiedyś byli serialowym rodzeństwem. Tak wyglądają dziś bohaterowie „Rodziny zastępczej”

Kiedyś byli serialowym rodzeństwem. Tak wyglądają dziś bohaterowie „Rodziny zastępczej”

„Rodzina zastępcza” przed laty była jednym z najbardziej lubianych polskich seriali. Jej bohaterowie rozśmieszali widzów do łez, dzięki czemu szybko zaskarbili sobie sympatię. Ostatni odcinek produkcji wyemitowano w 2009 roku. Jak zmienili się grający w niej aktorzy?

„Rodzina zastępcza” po raz pierwszy pojawiła się na antenie Polsatu w lutym 1999 roku. Serial szybko podbił serca telewidzów, którzy z zaangażowaniem śledzili kolejne losy rodziny Kwiatkowskich. Choć po dziesięciu latach produkcja zniknęła z ekranów, wiele osób do dziś wspomina ją z sentymentem.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

„Rodzina zastępcza” bawiła do łez. Kto zagrał w serialu?

Na sukces „Rodziny zastępczej” bez wątpienia miała wpływ jej obsada. Wśród aktorów, wcielających się w głównych bohaterów serialu, nie brakowało znanych nazwisk. Role rodziców zagrali w produkcji Piotr Fronczewski oraz Gabriela Kownacka. Jako ich pociechy na ekranie występowali Aleksander Ihnatowicz, Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed, Sergiusz Żymełka i Misheel Jargalsaikhan. Widzowie „Rodziny zastępczej” mogli zobaczyć w serialu także Marylę Rodowicz, Joannę Trzepiecińską, Hannę Śleszyńską i Jarosława Boberka.

Zobacz także: Połomski zaprojektował ten dom. Sprzedał go znanemu architektowi. „Ten budynek jest historią”

„Rodzina zastępcza” była telewizyjnym hitem. Bohaterki serialu wciąż trzymają się razem

Od zakończenia emisji „Rodziny zastępczej” minęło już czternaście lat. Jak potoczyły się losy aktorów, grających w produkcji główne role? Jak się okazuje, niektórzy z nich mają ze sobą kontakt do dziś. Do tego grona zalicza się między innymi Monika Mrozowska. Zarówno ona, jak i jej serialowe siostry: Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan, związały swoją przyszłość z show-biznesem. Gwiazdy od czasu do czasu spotykają się ze sobą, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych.

Zobacz także: W młodości złamała wiele serc. Danuta Szaflarska nie mogła odpędzić się od adoratorów

Nie wszyscy bohaterowie „Rodziny zastępczej” związali swoją przyszłość z aktorstwem. Z pracy w branży zrezygnował między innymi serialowy Filip Kwiatkowski. Mimo popularności, jaką zdobył Sergiusz Żymełka dzięki swojej roli w produkcji, aktor postanowił porzucić występy przed kamerami na rzecz studiów. Po zakończeniu edukacji mężczyzna zaczął pracować w Centralnym Ośrodku Informatyki w Warszawie. Niedawno znów pojawił się jednak na ekranie w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”.

Zobacz także: Jak polscy naukowcy włamują się nam do mózgu? Są bardzo pomysłowi!

„Rodzina zastępcza” po latach. Zaskakujące spotkanie bohaterów produkcji

Niedawno znani widzom Polsatu aktorzy mieli okazję ponownie zobaczyć się po latach. Nie spotkali się jednak na planie zdjęciowym, a… w toalecie. Monika Mrozowska i Sergiusz Żymełka natrafili na siebie zupełnie przypadkowo podczas wizyty w jednej z warszawskich restauracji. Na pamiątkę tego zabawnego zajścia postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Serialowi Filip i Majka bardzo się zmienili. Bylibyście w stanie rozpoznać w nich bohaterów „Rodziny zastępczej”?

Pamiętasz serial „Rodzina zastępcza”?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >