Była gwiazdą "Dynastii". Tak wygląda dziś Linda Evans, serialowa Krystle - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Była gwiazdą „Dynastii”. Tak wygląda dziś Linda Evans, serialowa Krystle

Była gwiazdą „Dynastii”. Tak wygląda dziś Linda Evans, serialowa Krystle

30 lat temu miała miejsce polska premiera kultowej opery mydlanej – „Dynastia”. Moc intryg i emocji oraz zawiłe losy głównych bohaterów przyciągały przed telewizory wielu widzów. Serial cieszył się ogromną popularnością i oglądalnością. Rodzina Carringtonów po dziś dzień stanowi synonim luksusu, elegancji i ekstrawagancji. Linda Evans, grająca na szklanym ekranie serialową Krystle, skończyła 80 lat. Jak obecnie wygląda gwiazda?

Linda Evans urodziła się 18 listopada 1942 roku w Hartford, w stanie Connecticut. Rodzina Lindy wyprowadziła się do Hollywood niedługo po jej narodzinach. Tam też dorastała i marzyła o wielkiej karierze. Zaczynała od gry w spotach reklamowych, potem występowała przeważnie na małym ekranie. Jej aktorski debiut miał miejsce w wieku 18 lat. Zagrała wówczas w sitcomie emitowanym przez stację NBC, Bachelor Father. W trakcie swojej wieloletniej kariery Linda wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach m.in. w „Statku miłości”, czy „Północ-Południe”. Jednak to rola w „Dynastii” przyniosła jej największą popularność. Za występ w kultowym serialu otrzymała Złoty Glob.

Dynastia, która zmieniła wszystko

Widzowie „Dynastii” zachwycali się przepychem i bogactwem, które widzieli na szklanym ekranie. Szczególnie komentowane były wówczas zjawiskowe wille, stroje i intrygi, które napędzały fabułę serialu. Konflikt głównych bohaterek – Alexis i Krystle stały się motorem napędowym kobiet na całym świecie. Drugą żonę Blake’a Carringtona – Krystle, zagrała Linda Evans. Aktorka zaczynała swoją przygodę z aktorstwem jako osiemnastolatka.

Gwiazda dwukrotnie wychodziła za mąż – jej mężami byli reżyser John Derek oraz agent nieruchomości Stan Herman. Małżeństwa te zakończyły się na sali sądowej.

Czytaj także: Najlepsze westerny w historii kina

Jak wygląda Linda Evans?

Aktorka ma obecnie 80 lat i nieznacznie się zmieniła. Nadal ma piękną figurę i zadbane złote włosy, z których niegdyś słynęła.

Linda Evans jest bardzo aktywna na Instagramie. Starannie dobiera zdjęcia, tak by znalazły się tam fotografie przedstawiające codzienne życie, a także odbyte podróże i aktywności zawodowe.

“Każda rola, którą odgrywamy w życiu, jest nie tylko wyrazem tego, kim jesteśmy, ale także doświadczeniem, które prowadzi nas do tego, kim się stajemy” – napisała na Instagramie.

“Dziś pamiętaj, aby kochać siebie tak samo jak innych. Przecież jesteś jedyną osobą, bez której nie możesz żyć” – postowała kolejnym razem.

Czytaj także: Mąż Alicji Majewskiej zostawił ją po 12 latach. Nigdy więcej nie wyszła za mąż

Zawsze marzyłam o roli Krystle

“Nigdy nie przeszkadzało mi to, że kojarzą mnie głównie z rodziną Carringtonów. Prawdę mówiąc, zawsze marzyłam o roli Krystle. Polubiłam tę postać od samego początku. Dzięki tej roli zdobyłam olbrzymie doświadczenie zawodowe i przeżyłam rzeczy, o których wcześniej nie mogłam nawet śnić” – powiedziała podczas wywiadu w trakcie swojego pobytu w Polsce w 1993 roku.

Czytaj także: Pełnia Księżyca w lipcu. Kiedy Pełnia Koźlego Księżyca 2023?

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >