Anna Świątczak leżała na podłodze zalana łzami. Wtedy spotkała Boga - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Anna Świątczak leżała na podłodze zalana łzami. Wtedy spotkała Boga

Anna Świątczak leżała na podłodze zalana łzami. Wtedy spotkała Boga

Anna Świątczak, jedna z byłych żon Michała Wiśniewskiego, udzieliła bardzo osobistego wywiadu. Opowiedziała w nim o trudnych chwilach w swoim życiu oraz o tym, jak spotkała Boga.

W wywiadzie udzielonym portalowi Aleteia, Anna Świątczak wróciła do trudnych życiowych doświadczeń. Otwarcie opowiedziała o pewnej sylwestrowej nocy, która okazała się przełomem w jej życiu duchowym. To wtedy artystka spotkała Boga. Był to dla niej wyjątkowy moment.

Czułam tak ogromną bezsilność, że położyłam się na podłodze i płakałam. Tak bardzo już nie chciałam tutaj być! To był przełomowy moment, w którym zwróciłam się do Boga. Moje życiowe decyzje doprowadziły mnie do takich sytuacji podbramkowych, że powiedziałam: „Jeżeli jesteś, to zrób coś ze mną, bo ja jestem przy ścianie i jedyne, co mogę zrobić, to wyskoczyć z okna i to jest wszystko, co mogę. Wyciągnij, mnie stąd, postaw zupełnie gdzie indziej” – powiedziała Anna Świątczak w rozmowie z portalem Aleteia.

Artystka wyznała, że to w tamtym momencie się nawróciła. Teraz stara się żyć w zgodzie z przykazaniami. Bóg pełni ważną rolę w jej życiu.

Czytaj także: Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski ponownie w sądzie. Artystka mówi o zdradach i kłamstwach

Anna Świątczak i Michał Żeńca

W wywiadzie udzielonym portalowi Aleteia, Anna Świątczak opowiedziała także o swojej wyjątkowej relacji z mężem – Michałem Żeńcą. Wyznała, że mąż jest jej przyjacielem i że może na nim polegać. Dodała, że w małżeństwie również znajduje miejsce dla Boga.

Czytaj także: Pełnia Księżyca w lipcu. Kiedy Pełnia Koźlego Księżyca 2023?

Budowanie małżeństwa na Bogu sprawia, że mam pewność, że idziemy w dobrym kierunku. Patrząc sobie w oczy, widzimy siebie przez pryzmat ograniczeń i ludzkich słabości i oczekiwań. Decyzja wierności złożona przed Panem Bogiem sprawia, że trudne doświadczenia i kryzysy wzmacniają relację – powiedziała artystka.

Anna Świątczak i Micha Żeńca są małżeństwem od 11 lat. Wcześniej przez pięć lat piosenkarka była żoną Michała Wiśniewskiego.

Czytaj także: Była gwiazdą „Dynastii”. Tak wygląda dziś Linda Evans, serialowa Krystle

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących swoich ulubionych artystów? Włącz Radio Pogoda o 22:00 i poznaj ich historie. 

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >