Znajdziesz psa w 11 sekund? Tylko 1 proc. ludzi da radę! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Znajdziesz psa w 11 sekund? Tylko 1 proc. ludzi da radę!

Znajdziesz psa w 11 sekund? Tylko 1 proc. ludzi da radę!

Ta zagadka może stanowić niemały problem dla niektórych. Potrzeba do tego nie lada spostrzegawczości. Czy uda Ci się odnaleźć psa, który “ukrył się” na obrazku? Nie będzie to zbyt proste, bo czasu jest mało!

W sieci można znaleźć sporo zagadek, testów, iluzji optycznych. Z pozoru jest to zwykła zabawa. Często z banalnym rozwiązaniem. Są jednak również takie, w które trzeba włożyć trochę wysiłku. Szczególnie jeśli ogranicza nas czas. Jeśli jednak podołamy temu wyzwaniu, możemy być z siebie bardzo zadowoleni. Nie każdemu się to uda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zagadka. Czy znajdziesz psa na obrazku?

Ta zagadka może sprawić trochę problemu. Czy uda Ci się odnaleźć psa, który znajduje się gdzieś na obrazku? Masz tylko 11 sekund! Pamiętaj, by dobrze przeanalizować każdy fragment grafiki. Oczywiście, nie będzie to łatwe. Ograniczenie czasowe skutecznie utrudnia rozwiązanie. Udaje się to zaledwie 1 procentowi ludzi!

Na obrazku sporo się dzieje. Znajdują się na nim najróżniejsze symbole i esy-floresy, które wprowadzają sporo chaosu. Wszelkie barwy i wzory potrafią uniemożliwić szybkie odnalezienie psa. Trzeba wykazać się naprawdę dobrą spostrzegawczością. By ułatwić sobie zadanie, warto rozwiązywać je w cichym i spokojnym miejscu, które pozwala się dobrze skoncentrować. Czy uda ci się rozwiązać tę zagadkę? Czas, start!

Zobacz także: Czy jesteś szczęśliwy? Ten obrazek zdradza prawdę! Co widzisz?

Podpowiedź: pies jest w takim samym kolorze, jak element wyposażenia pokoju.

Gdzie jest pies? Oto odpowiedź

Czy udało ci się odnaleźć “ukrywającego się” psa w wyznaczonym czasie? Jeśli tak, to brawo! Jesteś w zaledwie 1 procencie osób, którym udało rozwiązać się tę zagadkę. Pies znajduje się na dole po lewej stronie. Leży na dywanie, który jest w takim samym kolorze, jak jego sierść. Poniżej prezentujemy, w którym miejscu dokładnie się znajduje.

fot. Bright Side/jagranjosh.com

Zobacz także: Ten obrazek mówi, jaką masz osobowość. Co widzisz jako pierwsze?

Tego typu zagadki są czasem wykorzystywane przez specjalistów. Mogą zbadać nasze zdrowie psychiczne czy cechy osobowości. Warto jednak pamiętać, że w głównej mierze jest to zabawa. Wynik nie opisuje tego, kim jesteśmy. Natomiast spostrzegawczość dobrze jest ćwiczyć. Chociażby wykorzystując do tego omawiany obrazek.

Zobacz także: Co robić, kiedy pada deszcz? Nie daj się nudzie!

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda! Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >