Zawirowania wokół powrotu "Rancza". Serialowy Hadziuk zabrał głos! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Zawirowania wokół powrotu „Rancza”. Serialowy Hadziuk zabrał głos!

Zawirowania wokół powrotu „Rancza”. Serialowy Hadziuk zabrał głos!

Bogdan Kalus grał Hadziuka w serialu “Ranczo”. Ostatnio postanowił wypowiedzieć się, czy widzi szanse na kontynuację. Jego słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości.

“Ranczo” zyskało spore grono niezwykle oddanych fanów. Ostatni odcinek serialu wyemitowano w 2016 roku. Mimo to, produkcja wciąż jest popularna. Nieustannie trwają dyskusje oraz spekulacje na jej temat. Wiele osób chciałoby kontynuacji. Czy jest na to szansa? Bogdan Kalus zdecydował się odpowiedzieć na to pytanie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Bogdan Kalus o pracy na planie 

Widzowie bardzo ciepło wypowiadają się o “Ranczu”. Liczą na to, że serial otrzyma kiedyś nowe odcinki. Natomiast Bogdan Kalus wydaje się nie żyć przeszłością. Jakiś czas temu stwierdził, że na pierwszym miejscu stawia nowe wyzwania. Zauważa też, że praca na planie miała również swoje wady.

Ja to bardzo mile wspominam [pracę na planie “Rancza” – przyp. red.], ale niestety gdzieś tam, przynajmniej dla mnie, praca w tym serialu miała trochę minusów, ponieważ bardzo niewiele w tej chwili robię filmowo i serialowo. Gram w tej chwili w sześciu tytułach teatralnych, więc mam co robić – powiedział Kalus dla Jastrząb Post.

Zobacz także: Kolejne święta w Grabinie? To wydarzy się w odcinku specjalnym „M jak miłość”

Podobne podejście wydają się mieć również inni aktorzy “Rancza”. Wielu z nich wyklucza powrót do produkcji. Obecnie zajmują się innymi projektami. Co więcej, ekipa doznała też bolesnych strat. Zmarli bowiem Paweł Królikowski, Franciszek Pieczka oraz scenarzysta serialu Andrzej Grembowicz.

Czy “Ranczo” ma szansę na powrót?

Co jakiś czas pojawiają się plotki na temat kontynuacji serialu. W pewnym momencie krążyły pogłoski na temat filmu “Ranczo. Zemsta wiedźm”. Niestety, żadne większe szczegóły nie ujrzały światła dziennego.

Zobacz także: Janusz Morgenstern mierzył się z traumą. Ten film wiele go kosztował

Bogdan Kalus zabrał głos w sprawie nowych odcinków. Jego słowa mogą zaboleć fanów. Uważa on, że nie ma żadnych szans, by “Ranczo” powróciło.

Nie. Myślę, że na 100% nie powróci. Wiem, że widzowie by chcieli, ale tak; nie żyje przede wszystkim scenarzysta Andrzej Grembowicz vel Robert Brutter, nie ma z nami Pawła Królikowskiego, nie ma z nami Franka Pieczki. Powracanie po ośmiu latach do tego samego tematu, to już takie troszkę odgrzewany kotlet – powiedział.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja radzi sobie coraz lepiej. Czy człowiek jest w stanie rozpoznać jej dzieło?

Co więcej, istnieją też problemy z licencją. Aktor zdradził, że prawa do “Rancza” posiadają aż trzy podmioty. Z czego jeden nie ma ochoty zabrać się za rozmowy na temat kontynuacji. Kwestia ta wydaje się więc zamknięta.

Lubisz Bogdana Kalusa w roli Hadziuka?

Wywiady z największymi gwiazdami usłyszysz codziennie o 22:00 w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >