Występ Blanki na Eurowizji 2023. Wielkie zaskoczenie!
Strona główna » Występ Blanki na Eurowizji 2023. Wielkie zaskoczenie!

Występ Blanki na Eurowizji 2023. Wielkie zaskoczenie!

Występ Blanki na Eurowizji 2023 za nami! Polska reprezentantka wystąpiła na scenie M&S Bank Arena w Liverpoolu. Zrobiła wielkie show śpiewając utwór „Solo”. Nie zabrakło zaskoczeń. Uwagę przykuła solówką taneczną!

Na ten występ czekała cała Polska! Jednych Blanka przyciągnęła swoim głosem i talentem tanecznym, inni podziwiali reprezentantkę Polski podczas Eurowizji 2023 z ciekawości. Jej udział od początku budził kontrowersje. Jak poszło Blance Stajkow podczas drugiego półfinału Eurowizji 2023?

Zobacz także: Eurowizja 2023. Maryla Rodowicz szczera do bólu. Co na to Blanka?

Blanka wystąpiła na Eurowizji 2023

24-letnia Blanka zaprezentowała się na scenie 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaśpiewała utwór „Solo”, który stał się popularny za sprawą słynnego „bejba”. Jak poszło polskiej reprezentantce?

Piosenkarka wyszła na scenę jako dziewiąta. Zmierzyła się z takimi krajami jak Dania, Armenia, Rumunia, Estonia, Belgia, Cypr, Islandia, Grecja, Słowenia, Gruzja, San Marino, Austria, Albania, Litwa i Australia.

Występ Blanki poprzedzała Grecja i 17-letni Victor Vernicos z piosenką „What they say”. Po nim, publiczność usłyszała taneczny hit „Solo”. Cały występ zgodnie z regulaminem trwał trzy minuty. Towarzyszyli jej tancerze i tancerki. Łącznie z Blanką, na scenie zaprezentowało się pięć osób.

Zobacz także: Eurowizja 2023. Tak śpiewa Blanka. „Jest trochę lepiej”

Publiczność oszalała zanim piosenkarka pojawiła się na scenie. Było słychać krzyki, piski i imię polskiej reprezentantki. Na scenie wystąpiła w pomarańczowej kreacji, tej, którą widzieliśmy na próbach generalnych. Jeden z rękawów krótkiej sukienki był wyłożony cekinami, które mieniły się w blasku reflektorów.

Występ Blanki był zwieńczony jej taneczną solówką, co wywołało ogromne emocje i brawa zgromadzonych w studiu. Trzeba przyznać, że takiego dance break’u chyba nikt się nie spodziewał.

Niestety, kilkukrotnie podczas wykonania „Solo” gwieździe zadrżał głos. O tym, czy przejdzie do finału Eurowizji przekonamy się na końcu koncertu.

Zobacz także: Eurowizja 2023. Wyniki pierwszego półfinału. Lista zwycięzców

Pełne nagranie z występu Blanki Stajkow na Eurowizji 2023 można zobaczyć poniżej. Prezentujemy też zdjęcia z drugiego półfinału Eurowizji 2023, a także nagranie z oficjalnego występu, które pojawiło się na Instagramie Blanki.

Przeczytaj także:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >