Trudny test na spostrzegawczość. Przekonaj się, czy masz sokoli wzrok! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Trudny test na spostrzegawczość. Przekonaj się, czy masz sokoli wzrok!

Trudny test na spostrzegawczość. Przekonaj się, czy masz sokoli wzrok!

Czy mniej niż dziesięć sekund wystarczy ci, aby rozwiązać ten trudny test na spostrzegawczość? Przed tobą pozornie prosty obrazek. Wśród grafiki wypełnionej kwiatkami musisz odnaleźć znak, który różni się od pozostałych. Powodzenia!

Jesteś dumny ze swoich umiejętności zaangażowanej obserwacji? Szybko dostrzegasz szczegóły i zależności między nimi? Przekonaj się, czy jesteś w tej dziedzinie prawdziwym mistrzem. Przed tobą wyjątkowo trudny test na spostrzegawczość. Tylko nieliczni rozwiążą go w mniej niż dziesięć sekund.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Test na spostrzegawczość

Codzienne małe, niewymagające wyzwania mogą okazać się idealnym treningiem dla mózgu. Testy na spostrzegawczość sprawdzą nie tylko twój wzrok, ale również spełnią się idealnie w ramach rozgrzewki umysłowej. Jeśli twoja spostrzegawczość na co dzień pozostawia wiele do życzenia, wypróbuj tylko ten krótki test. Efekty zauważysz natychmiast! Ponadto połączysz przyjemne z użytecznym. Rozwiniesz zarówno swoją kreatywność, jak i logiczne myślenie.

Zobacz także: Czy jesteś kreatywny? Ten obrazek zdradza wiele. Przyjrzyj się uważnie!

Ten prosty obrazek wypełniony jest pozornie identycznymi kwiatkami. Nie dajcie się zwieść! Na grafice ukrywa się jeden wyjątkowy znak, który różni się od pozostałych. Przed tobą zadanie, które polega na odnalezieniu niepowtarzalnego kwiatka. Na wykonanie zadania masz zaledwie dziesięć sekund! Czas start!

To wyzwanie z pozoru wydaje się banalnie proste, jednak szybko okazuje się, że znalezienie wyjątkowego kwiatka nie jest wcale takie proste. Poniżej prezentujemy poprawne rozwiązanie testu na spostrzegawczość.

Zobacz także: Test dla mistrzów spostrzegawczości. Wystarczy ci 10 sekund?

Czy lubisz rozwiązywać zagadki umysłowe?

Rozwiązanie

Na poniższej fotografii prezentujemy poprawną odpowiedź. Nie udało ci się odnaleźć poprawnego kwiatka w mniej niż dziesięć sekund? Uspokajamy, tą umiejętnością mogą pochwalić się tylko nieliczni. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza!

Zobacz także: Jesteś wyluzowany czy porywczy? Ta iluzja mówi o tobie wszystko!

Wyjątkowy kwiatek znajduje się w trzecim rzędzie od dołu. Jest piąty od prawej strony. Dlaczego się wyróżnia? Zauważ, że znak pokryty jest wyłącznie jednolitym kolorem. Jeśli udało ci się poprawnie rozwiązać test, gratulujemy, jesteś ekspertem!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >