Jesteś wyluzowany czy porywczy? Ta iluzja mówi o tobie wszystko! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Jesteś wyluzowany czy porywczy? Ta iluzja mówi o tobie wszystko!

Jesteś wyluzowany czy porywczy? Ta iluzja mówi o tobie wszystko!

Ludzka percepcja ma wyjątkową moc. To dzięki niej odbieramy różne bodźce z otaczającego nas świata. Każdy człowiek posiada inny typ osobowości. Jaki jest twój? Spójrz na obrazek i powiedz, co zobaczyłeś jako pierwsze. Ta iluzja odpowie ci na wiele pytań. Jaki masz charakter?

Ludzka osobowość wciąż stanowi dla nas niewyczerpane źródło tajemnic. Skrywa w swoich zakamarkach mnóstwo niespodzianek. Poniższa grafika i przedstawiona na niej iluzja optyczna mogą pomóc nam w rozwiązaniu jednej z zagadek umysłu. Pierwsze wrażenie przyniesie nam odpowiedzi na wiele pytań. Co widzisz jako pierwsze?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz także: Trenerzy „The Voice” z pilnym apelem! „Po ciężkim wypadku…”

Co widzisz na ilustracji? Zadziwiająca iluzja optyczna

Intuicja objawia się w postaci nagłego przebłysku myślowego. Przeważnie dostrzegamy w nim jakąś myśl, obraz, rozwiązanie problemu, czy też odpowiedź na nurtujące nas pytanie. Co ciekawe, jest to podświadomy proces, który nie podlega naszej kontroli. Nasz mózg może jedynie przyjmować lub odrzucać podsunięte mu rozwiązania. Sprawdź, jak bardzo jesteś kreatywny.

Ta iluzja optyczna was zaskoczy. Jak działa ludzka percepcja? Najpierw dostrzegamy jedną rzecz, by chwilę później ujrzeć kolejną. Ciekawostkę może stanowić fakt, że nie jesteśmy w stanie dostrzec obu wariantów na raz. Prędkość “przełączania się” pomiędzy nimi ma jednak ogromne znaczenie. Co widzisz na ilustracji? Liczy się pierwszy rzut oka!

źródło: @MIA_YILIN/TIKTOK

Zobacz także: Włodzimierz Zientarski to polski mistrz motoryzacji! Dla niego auta „mają duszę”

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Ta iluzja optyczna może ujawnić jaki jest twój typ osobowości. Co dostrzegłeś na grafice? 

Zdaniem tiktokerki, jeśli ujrzałeś najpierw ludzi w białych szatach (mnichów), może to oznaczać, że masz w sobie dużo luzu i kochasz otaczać się wieloma przyjaciółmi. Mia uważa, że ta grupa osób posiada sporo istotnych zalet. Ma jednak pewne wady.

Twoją najlepszą cechą jest charyzma, a wygadanie pomaga ci wyjść z trudnych sytuacji. Z drugiej strony jesteś dość niecierpliwy i porywczy, często mówisz rzeczy, których później żałujesz – wyjaśnia Mia podczas nagrania.

Zobacz także: Zabawna wpadka w „Kole fortuny”. Pomylił te dwa zwierzęta

Czy pierwszym co ujrzałeś był wodospad? Zdaniem tiktokerki oznacza to, że jesteś typem myśliciela.

Lubisz otaczać się małym kręgiem osób i mieć tylko kilku bliskich przyjaciół, ponieważ trudno ci komuś zaufać. Aby się chronić, nauczyłeś się dystansować. Ludziom łatwo jest wyciągać pochopne wnioski i myśleć, że jesteś zimną osobą. Ale w rzeczywistości po prostu potrzeba dużo czasu, abyś się oswoił – zdradziła influencerka.

Co sądzisz o analizie tiktokerki? Czy w twoim przypadku jest ona trafiona?

@mia_yilin

For this to work, make sure it’s the first thing you saw! #personalitytest#psychologyfacts#entertainment #chinese #fortune #fengshui #trending #chinesewithmia #china#mia_yilin#asian #fyp #fypシ

♬ original sound – Mia Yilin 💖

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz wraca na ekrany? „To ukłon w stronę fanów”

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >