To może być najbardziej pamiętny moment "M jak miłość". Co wydarzy się w najnowszym odcinku? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » To może być najbardziej pamiętny moment „M jak miłość”. Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

To może być najbardziej pamiętny moment „M jak miłość”. Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

Przed nami najważniejszy moment w historii „M jak miłość”? W najnowszym odcinku zobaczymy nie tylko przed ślubne zmagania Jagody oraz Tadeusza, ale poznamy dalsze losy Kalinowskiej. W finale wróci bolesny wątek sprzed wielu lat.

Twórcy serialu „M jak Miłość” przygotowali dla fanów wieczór pełen wrażeń. W odcinku 1739 zobaczymy nie tylko przygotowania do ślubu, ale też zdrady i intrygi.

Serial „M jak miłość” – streszczenie 1739 odcinka

Trwają przygotowania do wielkiego dnia Jagody (Katarzyna Kołeczek) oraz Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Narzeczeni poproszą Rogowskich, by zostali świadkami na ich ślubie. Artur (Robert Moskwa) musiał odmówić ze względu na wyjazd na sympozjum. Ostatecznie podczas ceremonii panu młodemu towarzyszyć będzie Robert Żak (Krzysztof Tyniec), który sam zgłosi się na ochotnika.

Jagoda wybierze także kreacje na ślub. Kobieta złamie ludowy przesąd i pokaże się w białej sukni swojemu wybrankowi. Zachwycony Tadeusz, nazwie ją mianem „najpiękniejszej panny młodej”. Czy to wydarzenie ściągnie nieszczęście na nowożeńców?

Zobacz także: Łukasz z „M jak miłość” ma już 30 lat! Co robi i jak dziś wygląda Franciszek Przybylski?

Najnowszy odcinek „M jak miłość”

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) nadal podejrzewa Patrycję (Alżbeta Lenska) o zdradę. Swoimi podejrzeniami dzieli się z mężem. W konsekwencji Robert Żak czujnie będzie obserwować leśniczówkę. Nakryje Patrycję obejmującą się z kochankiem. Tymczasem niczego nieświadomy Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie pracować w klubie po drugiej stronie Polski.

Zobacz także: „M jak miłość”: odcinek 1718 i 1719 – streszczenie

W finałowej scenie Kalinowska (Anna Kerth) będzie musiała się zmierzyć z kolejną katastrofą. Kobieta odkryje, że ktoś włamał się do jej domu. Ewa opowie o wszystkim Marii (Małgorzata Pieńkowska). Kalinowska będzie zrozpaczona nawarstwiającymi się problemami:

Czasem myślę, że na to wszystko zasłużyłam… Na rozpad małżeństwa, utratę syna. Przeze mnie też ktoś stracił dziecko. (…) Na moim dyżurze pojawił się ojciec z chorą dziewczynką, a ja… uznałam, że to po prostu duszność. (…) Zleciłam EKG, nie dopatrzyłam się niczego niepokojącego i odesłałam dziewczynkę do domu. Wieczorem dziecko zmarło… Nagła śmierć sercowa. (…) Czułam się za to odpowiedzialna. Zaczęłam pić, zaniedbywać rodzinę…

Początek serii katastrof

Z drugiej strony zobaczymy spotkanie Daniela (Paweł Prokopczuk) z Mają (Ewą Tucholską). Mężczyzna wyzna, że wciąż zadręczają go myśli o przyczynie śmierci własnej córki. Zdradza, że od lat myśli o ukaraniu lekarki, przez którą stracił dziecko. W przeszłości pragnął zemsty, myślał nawet o skrzywdzeniu jej syna. Czy to koniec problemów Kalinowskiej?

Serial „M jak miłość” emitowany jest w każdy poniedziałek i wtorek. Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już 11 września o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Zobacz także: W “M jak miłość” był właścicielem klubu. Aktor wciąż otwiera restauracje. Stracił ogromne pieniądze

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >