“Zakazany owoc” odcinek 19 i 20 – streszczenie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » “Zakazany owoc” odcinek 19 i 20 – streszczenie

“Zakazany owoc” odcinek 19 i 20 – streszczenie

“Zakazany owoc” to nowy serial turecki, który od 28 czerwca emitowany jest na antenie TVP2. Sprawdź, co wydarzy się w najnowszym odcinku.

“Zakazany owoc” zadebiutował w telewizji w 2018 roku, a jego produkcja wciąż trwa. Póki co serial doczekał się 6 sezonów. Głównymi bohaterkami są dwie siostry, Yildiz and Zeynep, które wspólnie mieszkają i borykają się z problemami finansowymi. Jednak ich spojrzenie na świat różni się od siebie. Yildiz pragnie być bogata i należeć do wyższej klasy społecznej. Natomiast Zeynep jest zadowolona ze swojego życia i statusu. Nie zależy jej na pieniądzach. Dla niej najważniejsze są miłość i sprawiedliwość.

Kiedy oglądać “Zakazany owoc”: od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15.

“Zakazany owoc” odcinek 19 – streszczenie

Caner usiłuje namówić Ender, żeby urządziła sponsorowane przyjęcia. Tymczasem Yildiz w końcu poznaje „słynnego” Alihana, o którym tak dużo opowiadała jej siostra. Halit umawia się na kolację z Azrą. Natomiast Zejnep pod wpływem rozmowy z Lal decyduje się zerwać ze swoim szefem. Tymczasem Yildiz postanawia zdobyć Halita.

Odcinek 20 – streszczenie

W tym odcinku serialu „Zakazany owoc” Zehra, kierując się radami Sinana, decyduje się na zaciągnięcie pożyczki w banku, aby wystartować ze swoją kliniką urody. Tymczasem Ender wysyła byłemu mężowi gorszące zdjęcia Azry. Zejnep jednak godzi się z Alihanem. Natomiast Yildiz odważa się w końcu powiedzieć Halitowi o swoich uczuciach. W odpowiedzi mężczyzna proponuje jej małżeństwo.

Uwaga! 

Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 60 tys. złotych! Kliknij i sprawdź

Zobacz też:

Zobacz video: Jak Elżbieta Jodłowska stworzyła swoje radio w Los Angeles

Komentarze

Jedna odpowiedź do „“Zakazany owoc” odcinek 19 i 20 – streszczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >