“Zranione ptaki” - gdzie i kiedy oglądać serial? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » “Zranione ptaki” – gdzie i kiedy oglądać serial?

“Zranione ptaki” – gdzie i kiedy oglądać serial?

“Zranione ptaki” to kolejna propozycja dla polskich widzów, którzy uwielbiają tureckie seriale. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć.

“Zranione ptaki” to opowieść o siostrzano-braterskiej miłości. Meryem opiekuje się młodszym od siebie Omerem. Chłopiec został podrzucony jej ojcu, kiedy Meryem była nastolatką. Dziewczyna pokochała malca jak własnego brata i pragnie zapewnić mu dobrą i szczęśliwą przyszłość. Natomiast jej ojciec chciał dziecko sprzedać, ale został aresztowany.

 Meryem ciężko pracuje, aby zarobić na utrzymanie swoje i przyszywanego brata. Dziewczyna nie zdaje sobie jednak sprawy, że Omer tak naprawdę pochodzi z bogatej rodziny. Jego ojcem to zamożny i wpływowy biznesmen. Natomiast chłopiec trafił do jej domu w wyniku porwania, które było efektem zażartej wojny o wpływy w rodzinnym imperium.

“Zranione ptaki” – gdzie i kiedy oglądać

Serial zadebiutował na antenie tureckiej telewizji w kwietniu 2019 roku. Całość liczyła 165 odcinków. Warto jednak zaznaczyć, że polska wersja różni się długością od tureckiej, dlatego nasi widzowie zobaczą aż 201 odcinków telenoweli. 

“Zranione ptaki” można obecnie oglądać na TVP2. Serial emitowany jest o 18:45 od poniedziałku do piątku. Powtórki można natomiast oglądać codziennie, w dni powszednie, o godzinie 13:15 (również na TVP2).

Ponadto “Zranione ptaki” można oglądać online za pośrednictwem TVP VOD. Odcinki serialu dostępne są w serwisie za darmo. 

“Zranione ptaki”: TVP2, pon. – pt. o godz. 18:45

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 50 tys. złotych! Kliknij i sprawdź

Zobacz też:

Zobacz video: Małgorzata Walewska wspomina Pawła Królikowskiego

Komentarze

2 odpowiedzi na „“Zranione ptaki” – gdzie i kiedy oglądać serial?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >