“Przysięga” - gdzie i kiedy oglądać serial - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » “Przysięga” – gdzie i kiedy oglądać serial

“Przysięga” – gdzie i kiedy oglądać serial

,

“Przysięga” to turecki serial obyczajowy o dziewczynie, która musiała wyjść za mąż bez miłości. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać.

Serial “Przysięga” emitowany jest na antenie TVP1 codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05. Ponadto serial można również oglądać online za pośrednictwem portalu TVP VOD (czyli tzw. “video on demand”). Warto podkreślić, że w serwisie TVP dostępne są wszystkie sezony serialu, poczynając od pierwszego odcinka. 

“Przysięga” – o czym jest serial?

Serial ma już w Polsce wiernych fanów. W 2021 roku przeżywali oni chwilę grozy, kiedy TVP zdecydowało się przerwać emisję odcinków ze względu na ważne wydarzenia sportowe. 

“Przysięga” opowiada historię Reyhan. Pochodzącej ze wsi dziewczyny, która wychowywała się w tradycyjnej rodzinie. Jednak życie Reyhan całkowicie się zmienia, kiedy umiera jej matka. Przyszywany wujek, zamożny przedsiębiorca Hikmet, pragnie, aby dziewczyna wzięła ślub z jego synem Emirem. Reyhan nie chce jednak spędzić życia z obcą osobą. Dlatego odmawia wujkowi, pomimo tego, że darzy go szacunkiem. 

Okazuje się jednak, że Hikmet ma tajemnicę, która zmusza dziewczynę do małżeństwa z nieznajomym. Natomiast Cavidan, matka Emira, nie wyraża zgody na jego ślub z wiejska dziewczyną. Robi wszystko, aby małżeństwo się rozpadło. 

Ważna postacią w serialu “Przysięga” jest także Kemal, brat Hikmeta. Mężczyzna wiedzie dostanie i pełne sukcesów życia, pracując jako prawnik. Natomiast w życiu prywatnym jest samotnym ojcem pięcioletniej Masal. Odejście matki miało na dziewczynkę traumatyczny wpływ: całkowicie przestała mówić. Od tamtego czasu Kemal postanowił nie wiązać się z żadną kobietą. Jednak pewnego dnia w jego życiu pojawia się Leyla..

“Przysięga” – 16:05 od poniedziałku do piątku na antenie TVP1

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 100 tys. złotych! Kliknij i sprawdź

Zobacz też:

Zobacz video: gdzie szukać grzybów?

Tagi

Komentarze

Jedna odpowiedź do „“Przysięga” – gdzie i kiedy oglądać serial”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >