Ruszył casting do 6. edycji "Sanatorium miłości". Jak się zgłosić?
Strona główna » Ruszył casting do 6. edycji „Sanatorium miłości”. Wiemy, jak się zgłosić!

Ruszył casting do 6. edycji „Sanatorium miłości”. Wiemy, jak się zgłosić!

Casting do „Sanatorium miłości” otwarty! Pora na zgłoszenia do 6. edycji show Telewizji Polskiej. To produkcja, która pomaga singlom w wieku 60+ znaleźć miłość! – Wyrusz w drogę ku miłości i przygodzie! Zgłoś się do „Sanatorium miłości”! – zachęcają autorzy programu. Jak to zrobić? Oto szczegóły!

„Sanatorium miłości” to program emitowany na antenie TVP od 2019 roku. Od początku prowadzi go Marta Manowska, która rozmawia z kuracjuszami na temat uczuć i bliskości. Nie inaczej będzie w 6. edycji programu, która zbliża się wielkimi krokami. Ruszył casting!

Zobacz także: Mieczysław Fogg prowadził podwójne życie. Mało kto znał całą prawdę

Poszukiwane są osoby stanu wolnego. Wymogiem jest wiek 60+ i otwartość na zmiany! – Zapraszamy do 6. edycji najpopularniejszego reality-show dla seniorów w Polsce „Sanatorium Miłości”. Jeżeli masz 60+ i jesteś stanu wolnego odmień swoje życie i zgłoś się do szóstej edycji „Sanatorium miłości” – piszą na stronie organizatorzy castingu.

Jak zgłosić się do „Sanatorium miłości”?

Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić formularz, w którym odpowiada się na kilka pytań. Oprócz podstawowych danych należy wymienić odpowiedzi na kilka pytań otwartych, na przykład tych o zainteresowania, pasje czy hobby. Produkcja pyta też o to, czy potencjalni uczestnicy lubią uprawiać sport.

Zobacz także: Mąż Alicji Majewskiej zostawił ją po 12 latach. Nigdy więcej nie wyszła za mąż

Co więcej, w formularzu jest też pytanie o to, czy potencjalni kuracjusze lubią muzykę i taniec. Nie brakuje też miejsca na załączenie kilku zdjęć i filmiku. Na wideo należy opowiedzieć o sobie, zdradzić, gdzie się mieszka, ale też opisać hobby, pasje i poprzednie związki.

Czy są tu jacyś chętnie na znalezienie miłości? Jeśli tak, być może warto rozważyć zgłoszenie do „Sanatorium miłości”. Warto przypomnieć, że program połączył wiele serc. Uczestnicy niejednokrotnie znaleźli wymarzonych towarzyszy i towarzyszki.

Zobacz także: Kargul i Pawlak wracają! Tak będą wyglądać w filmie „Sami swoi. Początek”

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >