Rosjanin na polskim jarmarku świątecznym. Jak spodobało mu się w Gdańsku? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Rosjanin na polskim jarmarku świątecznym. Jak spodobało mu się w Gdańsku?

Rosjanin na polskim jarmarku świątecznym. Jak spodobało mu się w Gdańsku?

Co roku w wielu polskich miastach organizuje się świąteczne jarmarki. Na poszukiwania najlepszego z nich postanowił wygrać się pewien zagraniczny twórca wideo. Rosjanin odwiedził już Warszawę, Kraków, Katowice i Gdańsk. Gdzie podobało mu się najbardziej? O tym opowiedział w zamieszczonym w sieci filmie.

Viacheslav Zarutskii to pochodzący z Rosji twórca internetowy, który prowadzi własny kanał w serwisie YouTube. Na co dzień 29-latek pracuje z dziećmi jako nauczyciel języka angielskiego, robotyki i pływania. Jego największą pasją jest jednak nagrywanie i montowanie filmów.

Mężczyzna opowiada w nich o tym, jak wyglądało jego życie, zanim uciekł ze swojej ojczyzny. Od niedawna youtuber publikuje w sieci także vlogi, pokazujące codzienność w Polsce. Co można w nich zobaczyć?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Uciekł z Rosji. Dziś opowiada o swoim życiu w Polsce

Niedawno 29-letni youtuber rozpoczął na swoim kanale nową serię filmów. Jej celem jest znalezienie najlepszego bożonarodzeniowego jarmarku w naszym kraju. W poszukiwaniu zwycięzcy Rosjanin odwiedził do tej pory Warszawę, Katowice i Kraków, a niedawno zawitał także do Gdańska.

Jak spodobały mu się świąteczne targi w tym mieście? Twórca wideo postanowił opowiedzieć o tym w jednym z najnowszych odcinków opublikowanych na swoim kanale.

Zobacz także: Jej głosem zachwycali się wszyscy. Dlaczego Jadwiga Strzelecka zniknęła ze sceny?

Rosjanin ocenił polski jarmark. Co spodobało mu się najbardziej?

Już na początku swojej wizyty na gdańskim jarmarku Viacheslav zwrócił uwagę na dekoracje, którymi przyozdobiono ulice miasta. Szczególnie spodobała mu się ogromna, przybrana światełkami choinka oraz świąteczne iluminacje. Po krótkim spacerze po okolicy youtuber postanowił spróbować kilku przysmaków, sprzedawanych na poszczególnych stoiskach. Rosjanin skusił się między innymi na szproty z frytkami i karmelowego grzańca. Jak ocenił ich smak?

Zobacz także: „Doktor Quinn” powróci? Jane Seymour zabrała głos

Nigdy nie próbowałem takich szprotek. Wow! To odkrycie dnia. Spróbujcie, to po prostu niesamowite. I ten grzaniec karmelowy też. Myślałem, że może być tylko jeden, klasyczny, a tutaj jest bardzo dużo smaków – opowiadał w filmie rosyjski twórca.

To powiedział o stoiskach w Gdańsku

Po obejrzeniu okolicznych stoisk i zrobieniu drobnych zakupów Viacheslav Zarutskii postanowił podzielić się z widzami swoją opinią na temat gdańskiego jarmarku. Jak spodobało mu się w Trójmieście? Okazuje się, że choć youtuber miał wcześniej okazję zwiedzić kilka innych miast, to właśnie Gdańsk zachwycił go do tej pory najbardziej. Mężczyzna docenił zwłaszcza to, ile produktów można znaleźć we wszystkich straganach i budkach.

Na ten moment Gdańsk zajmuje pierwsze miejsce, bo tutaj naprawdę jest bardzo dużo wszystkiego – przekazał widzom Rosjanin.

Na informację, który jarmark jest w ocenie youtubera najlepszy, trzeba będzie jeszcze poczekać. Rosyjski twórca ma bowiem w planach odwiedzenie jeszcze kilku innych polskich miast. 29-latek zapowiedział także, że pod koniec swojej wycieczki porówna wszystkie jarmarki i wskaże, co podobało mu się w każdym z nich.

Film, w którym Rosjanin ocenia polski jarmark, można zobaczyć poniżej:

Zobacz także: Katarzyna Dowbor zaczyna od nowa. Wzbudziła zachwyt!

Planujesz odwiedzić w tym roku świąteczny jarmark?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >