Katarzyna Dowbor zaczyna od nowa. Wzbudziła zachwyt! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Katarzyna Dowbor zaczyna od nowa. Wzbudziła zachwyt!

Katarzyna Dowbor zaczyna od nowa. Wzbudziła zachwyt!

Katarzyna Dowbor przez długi czas prowadziła „Nasz nowy dom”. Decyzja o jej zwolnieniu nie spodobała się sporej części widzów. Na szczęście znów będą mogli oglądać prezenterkę w nowym programie. Nie ukrywają swojej radości.

Katarzyna Dowbor przez lata była prowadzącą „Nasz nowy dom”. Jakiś czas temu zwolniono ją z Polsatu, co wywołało niemałą burzę wśród fanów. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska, a widzowie zastanawiali się, czy wróci jeszcze do telewizji. Teraz okazuje się, że popularna prezenterka poprowadzi nowy program.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Katarzyna Dowbor wróciła do telewizji

Kiedy emocje związane ze zmianami w „Nasz nowy dom” opadły, Katarzyna Dowbor zdecydowała się chwilę odpocząć. Nie trwało to jednak zbyt długo. O tym, że wróciła do pracy, informowała już jakiś czas temu. Długo natomiast milczała na temat nowych projektów.

Na szczęście fani nie muszą już dłużej czekać. Katarzyna Dowbor ogłosiła ostatnio, że poprowadzi program w Canal+ Domo. Jego tytuł brzmi przewrotnie „Dowborowa od nowa”. Format opierał się będzie na odnawianiu pomieszczeń czy rzeczy, które nadszarpnął czas. Co więcej, prowadząca pokaże, jak zrobić to bez ponoszenia olbrzymich kosztów.

Zobacz także: Jak powstała „Małgośka”? To muzyczne dziecko trzech artystek! Wśród nich Katarzyna Gärtner

Po tygodniach prac wyemitowano pierwszy odcinek. Katarzyna Dowbor na dobre wróciła przed kamery. Przy okazji robiąc to, w czym czuje się najlepiej. W końcu odnawianie wnętrz to jej konik.

Fani prezenterki są zachwyceni

Katarzyna Dowbor pochwaliła się programem w mediach społecznościowych. Na jej profilach pojawiły się zapowiedzi. Natomiast pierwszy odcinek wyemitowano 9 grudnia. Widzowie długo czekali, by znów ujrzeć prezenterkę w telewizji. Nie ukrywają, że bardzo cieszy ich ten fakt. Nie omieszkali również podzielić się tym w sieci.

Zobacz także: Amerykanin ocenił hit z czasów PRL-u. „To się nazywa dobra muzyka”

„Pani Kasiu, bardzo fajnie się oglądało!”
„Super, będę oglądać, uwielbiam panią Kasię”
„Oczywiście, że oglądałam. Super odcinek”
„Oglądałam i oglądać będę, piękny dom i wnętrza”
„Pani Kasiu, oglądałam z przyjemnością” – komentują zachwyceni fani.

Katarzyna Dowbor może liczyć na niezwykle ciepłe przyjęcie. Niestety, jedna rzecz zasmuciła widzów. Okazuje się bowiem, że kolejne odcinki programu trafią na antenę dopiero w marcu 2024 roku. Fanów prowadzącej czekają więc kolejne miesiące oczekiwań. Ten fakt ich rozczarował, nie zrażają się i deklarują chęć obejrzenia ich, kiedy tylko będzie to możliwe.

Zobacz także: Robert Janowski zadzwonił do Ireny Santor w dniu jej urodzin. Artystka była mile zaskoczona

Planujesz oglądać nowy program Katarzyny Dowbor?

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Tagi

Zobacz więcej >