Piosenka Agnieszki Osieckiej w "The Voice". Piękne wykonanie wzruszyło jury - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Piosenka Agnieszki Osieckiej w „The Voice”. Piękne wykonanie wzruszyło jury

Piosenka Agnieszki Osieckiej w „The Voice”. Piękne wykonanie wzruszyło jury

,

Marek Piekarczyk był bardzo wzruszony występem Maxa Miszczyka. Juror „The Voice of Poland” zachwycił się wykonaniem piosenki „Uciekaj moje serce”. Utwór napisała Agnieszka Osiecka, a jego wykonanie, które na stałe zapisało się w historii polskiej muzyki, zawdzięczamy Sewerynowi Krajewskiemu. W latach 80. był to prawdziwy hit, który po latach wciąż porusza.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz także: Helena Norowicz obchodzi urodziny. Aktorka i modelka zachwyca od lat!

Marek Piekarczyk wzruszył się w „The Voice”

W 14. edycji „The Voice of Poland” ponownie mogliśmy usłyszeć piękne słowa i niecodzienną aranżację przeboju. – Zanim serce i emocje uciekną, to ja bym proponował szybko porozmawiać o tym, co tu się stało – zaproponował po występie Tomasz Kammel. Najpierw zwrócił się do Marka Piekarczyka, którego „aż poderwało”.

Dopiero pokochałem tę piosenkę dzisiaj. W ogóle chciałbym się ukłonić dyrektorowi Pszonie [Krzysztof Pszona]. Wspaniała, piękna aranżacja. Pięknie zostało to wykonane i jakby ta piosenka stała się taka strasznie ważna. Dzięki tej aranżacji i dzięki twojemu wykonianiu – powiedział muzyk do uczestnika „The Voice”.

Zobacz także: Muzyka z „Chłopów” zgarnie Oscara? Lista najpiękniejszych utworów z filmu

W dalszej części oceny dodał, że „nie spodziewał się” w Maxie „takich pokładów emocji”. Nazwał je wspaniałymi i pięknymi. – Nareszcie zrozumiałem, o co chodziło w tej piosence. Dzięki tobie dziękuję ci – zakończył Marek Piekarczyk.

Posłuchajcie wykonania Maxa Miszczyka i zobaczcie reakcję jurorów:

Zobacz także: Podlasie, Nie żyje potrącony żubr. Poruszające nagranie z jego kompanem łamie serce

Piękna piosenka z tekstem Agnieszki Osieckiej

Utwór, który pojawił się w „The Voice of Poland” napisała Agnieszka Osiecka. Za muzykę odpowiada Seweryn Krajewski. Poetka i kompozytor tworzyli duet, który stworzył wspólnie niejedną znaną piosenkę. „Uciekaj moje serce” od lat budzi wiele emocji. Zasłynął nie tylko dzięki wykonaniu Krajewskiego. Numer pojawił się także w serialu „Jan Serce” z lat 80., w którym Kazimierz Kaczor grał główną rolę.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >