Oprah Winfrey po wywiadzie z Meghan i Harrym - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Oprah Winfrey po wywiadzie z Meghan i Harrym

Oprah Winfrey po wywiadzie z Meghan i Harrym

,

Oprah Winfrey podkreśla, że królowa Elżbieta i książę Filip nie stoją za uwagami na temat koloru skóry dziecka Meghan i Harry’ego. Jak twierdzi, Harry stanowczo zaprzeczył, by to jego babcia lub dziadek byli częścią tych rozmów.

W wywiadzie wyemitowanym w USA w telewizji CBS w niedzielę wieczorem Meghan powiedziała, że kiedy była w ciąży ze swoim synem Archiem, rozmawiano o tym, jak ciemna może być jego skóra, kiedy się urodzi. Książę Harry dodał, że był „nieco zszokowany” tymi rozmowami ale dodał, że nie zdradzi, kto o tym mówił.

Oprah Winfrey powiedziała w poniedziałek w stacji CBS, że Harry nie ujawni tożsamości tej osoby, jednak podkreślił, że „to nie jego babcia ani dziadek uczestniczyli w tych rozmowach”. Oprah dodała, że próbowała uzyskać tę odpowiedź, zarówno przed kamerą, jak i poza nią.

W poniedziałek CBS wyemitowało kolejne fragmenty wywiadu, który, jak powiedziała Winfrey, trwał trzy godziny i 20 minut, ale musiał zostać znacznie skrócony.

W nowych fragmentach Harry powiedział, że rasizm był dużą częścią przyczyn, dla których wraz z żoną zdecydowali się opuścić Wielką Brytanię.

– Jestem świadomy, że mój brat nie może opuścić tego systemu, ale ja mogłem – wyjaśnił.

Meghan z kolei powiedziała, że została poddana fali krytyki za pośrednictwem mediów społecznościowych i odrzuciła argument, że inni członkowie rodziny królewskiej również byli atakowani.

Winfrey pojawiła się w CBS w poniedziałek, mówiąc, że Meghan i Harry zdecydowali się przeprowadzić wywiad, ponieważ czuli, że byli okłamywani przez wiele lat, a to, jak byli traktowani w Wielkiej Brytanii było dla nich bolesne. Powiedziała, że rozmawiała z Meghan w 2018 roku i wtedy rozmowa ta bardzo ją przygnębiła. Meghan zdradziła jej wówczas, że doradzano jej, iż najlepiej by było, gdyby było jej o 50% mniej. – Pamiętam, jak usłyszałam to w 2018 roku i powiedziałam jej: „Nie wiem, jak przeżyjesz będąc połową siebie” – wspominała Oprah.

Winfrey dodała, że nie sądzi, aby Amerykanie mogli zrozumieć tę lawinę codziennych złośliwości i negacji, które mogą zrujnować psychikę. Powiedziała, że rodzina królewska to biznes, a Meghan została potraktowana jak towar w tym biznesie.

Niedzielny wywiad Oprah Winfrey z Meghan i Harrym przyciągnął przed telewizory ponad 17 milionów widzów.

Przeczytaj też:

Harry i Meghan o życiu w królewskiej rodzinie

Meghan Markle wygrała z „The Mail On Sunday”

Książę Harry i Meghan nie wrócą do królewskich obowiązków

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >