Nie żyje Jacek Brzosko. Przez lata był w związku z Hanną Śleszyńską - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Nie żyje Jacek Brzosko. Przez lata był w związku z Hanną Śleszyńską

Nie żyje Jacek Brzosko. Przez lata był w związku z Hanną Śleszyńską

Hanna Śleszyńska przekazała na Instagramie smutną wiadomość. Nie żyje Jacek Brzosko, były łyżwiarz i biznesmen, niegdyś partner aktorki. Śleszyńska opublikowała w mediach społecznościowych emocjonalny wpis.

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko byli parą przez kilkanaście lat. Po rozstaniu pozostawali w przyjacielskich relacjach. Aktorka pożegnała swojego byłego partnera emocjonalnym wpisem na Instagramie i zamieściła kilka wspólnych zdjęć.

Zobacz także: Trzy lata po śmierci Ewy Demarczyk awanturują się o jej grób. Kolejne osoby zabierają głos

„Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy” – napisała Hanna Śleszyńska w swoim poście na Instagramie.

Jacek Brzosko i Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska związała się z Jackiem Brzosko w 2005 roku. W wywiadach opowiadała, że poznali się na basenie, dokąd oboje wybrali się w towarzystwie swoich pociech. Aktorka wypowiadała się na temat partnera w ciepłych słowach. Często podkreślała jego romantyzm i opowiadała o tym, jak ją bawił i rozczulał.

Zobacz także: Mąż Alicji Majewskiej zostawił ją po 12 latach. Nigdy więcej nie wyszła za mąż

Informacje o rozstaniu Hanny Śleszyńskiej i Jacka Brzosko obiegły media w 2010 roku. Aktorka mówiła wtedy w wywiadach o trudnych próbach walki o związek i powrotu do siebie. Nieoficjalnie mówiło się o tym, że w życiu partnera Hanny Śleszyńskiej miała się pojawić inna kobieta. Śleszyńska nie chciała szeroko komentować tej sprawy. Jak mówiła, nie chciałaby robić sensacji z własnego życia prywatnego.

Śleszyńska i Brzosko wrócili do siebie. Związek jednak nie przetrwał próby czasu i wkrótce doszło do ponownego, ostatecznego już rozstania. Brzosko deklarował w wywiadach, że tak po prostu wyszło – że w ich związku nie pojawiła się żadna osoba trzecia.

Zobacz także: Cierpiała w ukryciu, błyszczała na największych scenach świata. Dramatyczne losy Tiny Turner

Chcesz poznać historie z życia gwiazd? Włącz Radio Pogoda codziennie o 22:00 i słuchaj wywiadów z największymi gwiazdami kina i muzyki! 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >