Najlepsze piosenki na pierwszy taniec [TOP 6] - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Najlepsze piosenki na pierwszy taniec [TOP 6]

Najlepsze piosenki na pierwszy taniec [TOP 6]

Pierwszy taniec to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed młodą parą w czasie wesela. Wybór piosenki to kluczowa sprawa. Uwielbiacie polskie standardy i szukacie melodii wyrażającej Waszą miłość? Sprawdźcie nasze propozycje, które rozczulą gości na Waszym weselu!

IRENA SANTOR i ZBIGNIEW WODECKI – WALC EMBARRAS

Piękne słowa, walc, wyjątkowy duet Irena Santor i Zbigniew Wodecki. Młodej parze pozwolą pokazać się na parkiecie z najlepszej strony, a goście będą nucić pod nosem „za Tobą, czy walcem Embarras”!

ANNA JANTAR – MOJE JEDYNE MARZENIE

„Przetańczyć z Tobą chcę całą noc i nie opuszczę Cię już na krok” – czy nowa droga życia młodej pary może rozpocząć się od piękniejszych słów?!

IRENA JAROCKA – BY COŚ ZOSTAŁO Z TYCH DNI

Walc Ireny Jarockiej to pochwała każdej, nawet najbardziej błahej, wspólnej chwili!

JANUSZ LASKOWSKI – OCH JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

Och! Tytuł mówi sam za siebie! Przy takiej melodii i słowach, kroki na parkiecie nie mają już znaczenia! Najważniejsze będzie uczucie między Młodą Parą!

SKALDOWIE – DOPÓKI JESTEŚ

Skaldowie to zawsze dobry pomysł! A jeśli lubicie jeszcze klasyczne układy taneczne i proste wyznania – to jest piosenka dla Was!

ZBIGNIEW WODECKI – OCZAROWANIE

Wystarczy, że posłuchacie „Oczarowania” i już przed oczami widzicie wzruszoną mamę, teściową, całą weselną salę i Was dwoje… prawda?

Sprawdź również:

Tagi

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Najlepsze piosenki na pierwszy taniec [TOP 6]”

  1. Awatar Mirosława
    Mirosława

    Myślę, że piosenka Andrzeja Zauchy „Bądź moim natchnieniem ” w której prosi: „Zły czas unieważnij, Daj blask mojej wyobraźni, Myślom mym bądź, jak czuły rym. Improwizacją kolorową rządź, Ekranizacją moich marzeń bądź. Bądź grą gdzie co los to fant, Bądź listem na poste restante .Blondynką mi bądź niedużą I moją wielką muzą.” – jest wspaniałym wyznaniem miłości odpowiednim na pierwszy taniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >