Łukasz Nowicki rozstaje się z TVP? Tak prezenter odniósł się do plotek - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Łukasz Nowicki rozstaje się z TVP? Tak prezenter odniósł się do plotek

Łukasz Nowicki rozstaje się z TVP? Tak prezenter odniósł się do plotek

Łukasz Nowicki zdobył sympatię telewidzów jako jeden z prowadzących „Pytania na śniadanie”. W czerwcu zeszłego roku dziennikarz pożegnał się jednak z programem. W sieci krążą plotki, że niebawem prezentera zabraknie również w teleturnieju „Postaw na milion”. Czy 50-latek zostanie zastąpiony inną gwiazdą?

Łukasz Nowicki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Znany dziennikarz i aktor współpracuje ze stacją nieprzerwanie od 2010 roku. Największą popularność przyniosła mu rola jednego z gospodarzy programu „Pytanie na śniadanie”. Kilka miesięcy temu prezenter pożegnał się jednak z ekipą porannego magazynu.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Mimo że Łukasz Nowicki nie występuje już w śniadaniówce, wciąż można oglądać go na antenie Dwójki. Dziennikarz od blisko trzynastu lat prowadzi dla Telewizji Polskiej cieszący się dużą sympatią teleturniej „Postaw na milion”. Niedawno w sieci pojawiły się jednak plotki, że 50-latka zabraknie w kolejnej edycji programu. Czy to prawda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Zobacz także: Agnieszka Osiecka miała wielki talent. Odziedziczyła go jej córka

Łukasz Nowicki znika z TVP? Prezenter zabrał głos

Łukasz Nowicki pożegnał się z posadą w „Pytaniu na śniadanie” pod koniec czerwca zeszłego roku. O powodach zakończenia współpracy ze stacją dziennikarz zdecydował się opowiedzieć w jednym z postów na swoim Instagramie. Jak można się z niego dowiedzieć, prezenter zniknął z anteny, by mieć więcej czasu dla swoich najbliższych oraz by móc w pełni poświęcić się prowadzonemu przez niego podcastowi na temat podróży.

Po 13 latach zdecydowałem się odejść z „Pytania na Śniadanie”. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania . Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi – pisał w czerwcu ubiegłego roku dziennikarz.

Zobacz także: Trwa Festiwal w San Remo. Przed laty wystąpiła tam Anna German

Jeszcze do niedawna Łukasza Nowickiego wciąż można było oglądać w TVP. Dziennikarz pełnił funkcję gospodarza ostatniego sezonu teleturnieju „Postaw na milion”. W związku ze zmianami, jakie przechodzi w ostatnich tygodniach stacja w mediach zaczęły się jednak pojawiać pogłoski, że w kolejnych odcinkach programu może zastąpić go inny prowadzący. Okazuje się jednak, że plotki nie są prawdziwe.

Do sprawy odniósł się niedawno sam Nowicki. W mediach społecznościowych prezenter wyjawił, że nagrania do „Postaw na milion” już się rozpoczęły, a w roli gospodarza programu ponownie będzie można zobaczyć właśnie jego. Dziennikarz podzielił się również zdjęciem zza kulis show.

Trwają zdjęcia do 28 sezonu „Postaw Na Milion”. Marek Gawroński takie zdjęcia zza kulis popełnił. Inne. Dla mnie bomba – czytamy w nowym instagramowym poście prezentera.

Czekacie na nowy sezon teleturnieju?

Zobacz także: Bogusław Linda wypoczywa w Afryce. Fani są zachwyceni!

Oglądasz program „Postaw na milion”?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >