Kalina Jędrusik miała córkę z wyboru! Aleksandra Wierzbicka ujawnia prawdę o artystce  - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Kalina Jędrusik miała córkę z wyboru! Aleksandra Wierzbicka ujawnia prawdę o artystce 

Kalina Jędrusik miała córkę z wyboru! Aleksandra Wierzbicka ujawnia prawdę o artystce 

O Kalinie Jędrusik napisano kilka książek. Powstał także film, w którym w rolę aktorki wcieliła się Maria Dębska. Jak zaznacza Aleksandra Wierzbicka, czyli przyszywana córka Jędrusik, w żadnej dotychczasowej produkcji nie pokazano prawdziwej Kaliny. Wraz z Mikołajem Milcke napisała książkę, w której zdradza, jak naprawdę wyglądało życie artystki.

,

Kalina Jędrusik była prawdziwą gwiazdą ubiegłego wieku. Występowała w teatrze, grała w filmach i kabaretach, a także śpiewała. Przez długi czas była na językach ludzi. Po jej śmierci powstało na jej temat kilka książek, a także film, który nie został najlepiej przyjęty przez panią Aleksandrę Wierzbicką, która określa siebie jako córkę Jędrusik. Spędziła wiele lat z artystką i jej mężem, Stanisławem Dygatem. Miała swój własny pokój w ich domu, spędzała z nimi wakacje. Znała prawdziwą Kalinę. Po 32 latach od jej śmierci, przy współpracy z pisarzem Mikołajem Milcke, postanowiła odsłonić przed światem prawdziwą Kalinę.   

“Kalina Jędrusik. Opowieść córki z wyboru” to “nielukrowana” historia życia artystki. Jak sam autor mówi, nie jest to książka opinii Pani Aleksandry o swojej przyszywanej mamie. To prawdziwy życiorys Jędrusik z odrobiną historii życiowej Wierzbickiej, która była nieodłączną częścią aktorki.  

Zobacz także: Quiz. Czy pamiętasz największe przeboje Kaliny Jędrusik? 8/10 to wyzwanie!

Życie w świecie bohemy 

Aleksandra Wierzbicka to kobieta, która weszła do artystycznej rodziny Dygatów z zupełnie innego środowiska. Nie ukrywa, że ich relacja była potrzebna nie tylko jej, ale także Kalinie i Stanisławowi. Po śmierci ich biologicznej córeczki, która zmarła kilka dni po porodzie, to właśnie Pani Aleksandra została przyjęta do ich domu i serc tak, jak prawdziwy członek rodziny. Choć nie łączyły ich więzy krwi, to właśnie ona została córką ukochaną córką z wyboru. 

Jędrusik powiedziała, że to gwiazdy nas złączyły. Siedziałyśmy razem nie raz, i ja mówię: „Dzieciak, jak to się stało, że ja tutaj jestem, że z tobą mieszkam”. Ona mówi: “Słuchaj, to gwiazdy. Ty wodnik, ja wodnik. Ty się urodziłaś, wtedy co mój ukochany tatuś (…) Twój ojciec Stanisław, mój mąż Stanisław… – powiedziała na antenie Radia Pogoda pani Aleksandra.

Zobacz także: Nowe informacje o śmierci Kaliny Jędrusik. Przyszywana córka ujawniła jej ostatnie słowa

„Duży Dzieciak”

W książce można dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia artystki. W domu wszyscy mówili na Kalinę “Dzieciak”. Pani Aleksandra ujawnia, że jak poznała się z Dygatami to ten pseudonim już funkcjonował i nigdy nie dowiedziała się dlaczego tak jest. Przypuszcza, że może to być spowodowane jej dziecinnym czasami zachowaniem. Jędrusik bardzo lubiła postawić na swoim. 

Pani Aleksandra określa Kalinę jako inteligentną kobietę, która wykazywała się ogromna klasą. Miała też bardzo dobre poczucie humoru. Często było powodem tworzenia plotek na jej temat. Wierzbicka krytykuje też medialne doniesienia o wielu mężczyznach, z którymi rzekomo spotykała się Jędrusik. 

Zobacz także: Sałatka Kaliny Jędrusik [PRZEPIS]

Kalina Jędrusik przez wielu była uważana za seksbombę swoich czasów. Nienaganny makijaż, zachwycająca figura, nie były jednak pomocne w kreowaniu jej kariery. Kobiety zazdrościły jej wyglądu i zainteresowania wśród mężczyzn. Z tego powodu wkrótce zniknęła z telewizji i występowała tylko w Kabarecie Starszych Panów. Na ekranie można było ją częściej zobaczyć kilka lat przed śmiercią.

Podcast Radia Pogoda – rozmowa o Kalinie Jędrusik

W rozmowie z Anna Stachowską, Aleksandra Wierzbicka i Mikołaj Milcke, opowiedzieli więcej o życiu prywatnym artystki. Córka z wyboru zdradziła ilu kochanków miała jej przyszywana matka, dlaczego jej dom był określany “miejscem przerzutowym”, a także opowiedziała o miłości do zwierząt i pasji do gotowania. W wywiadzie dowiedzą się Państwo dlaczego w książce brakuje “siódemek” i kim naprawdę był filmowy Lucek. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy poniżej: 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących swoich ulubionych artystów?! Włącz Radio Pogoda o 22:00 i poznaj ich historie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >