Izabela Trojanowska przeszła metamorfozę. W takiej wersji jej jeszcze nie znaliśmy - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Izabela Trojanowska przeszła metamorfozę. W takiej wersji jej jeszcze nie znaliśmy

Izabela Trojanowska przeszła metamorfozę. W takiej wersji jej jeszcze nie znaliśmy

Izabela Trojanowska to jedna z najbardziej utalentowanych, a zarazem przebojowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od lat błyszczy nie tylko dzięki charyzmie, ale i charakterystycznemu stylowi z rockowym pazurem. Tym większy szok przeżyją fani Trojanowskiej, widząc, jak teraz wygląda. Zmiana na lepsze?

Izabela Trojanowska rozpoczęła karierę w show-biznesie jeszcze w okresie PRL. Polacy pokochali ją za takie hity, jak m.in. „Wszystko czego dziś chcę” czy „Jestem twoim grzechem”. Co więcej, jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale również — aktorką. Dobitnie mogli przekonać się o tym wszyscy widzowie serialu „Klan”, gdzie zagrała postać Moniki Ross.

TOP 500 Radia Złote Przeboje. Kliknij tutaj, oddaj głos na ulubioną piosenkę i zgarnij nagrodę!

Izabela Trojanowska w nowej fryzurze. Zmiana na lepsze?

Chociaż Izabela Trojanowska ma 68 lat, wygląda na co najmniej dekadę mniej. Dzięki figurze, której pozazdrościć mogą jej nawet znacznie młodsze kobiety, wciąż może pozwolić sobie na odważne stylizacje z rockowym pazurem. Ważny element wizerunki piosenkarki stanowiła — przynajmniej jeszcze do niedawna — charakterystyczna fryzura.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: To robi toksyczny szef. 10 zachowań, które nie zostawiają złudzeń!

Teraz jednak Izabela Trojanowska postanowiła pożegnać się z dotychczasowym kolorem i cięciem. Nie jest już szatynką o jednolitym odcieniu włosów. Wprost przeciwnie — zdecydowała się rozjaśnić i znacznie skrócić pasemka bliżej twarzy, a pozostałe przefarbować na ciemny kasztan. Postawiła także na wycieniowaną grzywkę w miejsce, jak dotychczas, równo obciętej.

Zobacz także: Nazywali ją polską Marilyn Monroe. Elżbieta Czyżewska błyszczała w okresie PRL-u

Izabela Trojanowska po raz pierwszy zaprezentowała nową fryzurę na swoim koncie na Instagramie. Bez wątpienia modne i nowoczesne uczesanie pasuje do jej żywego temperamentu i stylu rockmanki. Piosenkarka bez wątpienia ucieszyła się, widząc komentarze fanów, którzy nie szczędzili idolce komplementów z powodu przebytej metamorfozy.

„O jak ślicznie Pani w tej fryzurce”, „Pani Izabelo, wygląda Panie prześlicznie! Coś pięknego i wspaniałego”, „Piękna fryzura”, „Piękna”, „Cudownie” – zachwycali się fani w komentarzach na Instagramie.

Zobacz także: Niewiarygodne, że ma tyle lat! Zaskakujące, jak Zdzisław Wardejn dba o formę

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Autor:

Zobacz więcej >