Ewa Szykulska trafiła na SOR. Niepokojące wieści na temat zdrowia aktorki - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Ewa Szykulska trafiła na SOR. Niepokojące wieści na temat zdrowia aktorki

Ewa Szykulska trafiła na SOR. Niepokojące wieści na temat zdrowia aktorki

Ewa Szykulska od lat cieszy się dużą popularnością. Choć ma już 74 lata, wciąż występuje przed kamerami. Niedawno zagrała w świątecznym filmie „Uwierz w Mikołaja”, jednak zabrakło jej na premierze produkcji. Z powodu problemów z oddychaniem aktorka trafiła do szpitala. Jak się obecnie czuje?

,

Ewa Szykulska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Największą popularność zyskała dzięki roli Heleny Bogackiej, w którą wcieliła się w sitcomie „Lokatorzy” oraz jego spin-offie „Sąsiedzi”. Zagrała również w „Hydrozagadce” i „Dziewczynach do wzięcia” Andrzeja i Janusza Kondratiuków oraz w „Seksmisji” Juliusza Machulskiego, a także w licznych serialach, wśród których można wymienić takie tytuły, jak „Samochodzik i templariusze”, „Kariera Nikodema Dyzmy” oraz „Jan Serce”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Ewa Szykulska wciąż zachwyca na ekranie

We wrześniu tego roku Ewa Szykulska skończyła 74 lata. Choć aktorka ma już na koncie długi staż pracy na wielu planach zdjęciowych, nie myśli jeszcze o emeryturze. Od niedawna można ją oglądać w nowym filmie Anny Wieczur pod tytułem „Uwierz w Mikołaja”. Mimo że kobieta gra w produkcji jedną z ważniejszych ról, nie pojawiła się na uroczystej premierze. Powodem miały być problemy ze zdrowiem. Co dolegało aktorce?

Zobacz także: Maryla Rodowicz otwarcie o swoich finansach i szafie. Jej córka wzięła sprawy w swoje ręce

Ewa Szykulska trafiła do szpitala. Co stało się aktorce?

Niedawno media obiegły niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Ewy Szykulskiej. Jak podaje portal Złota Scena, aktorka trafiła niedawno na SOR. Według opublikowanych w sieci informacji 74-latka od dłuższego czasu miała narzekać na kiepskie samopoczucie. Gdy zaczęły jej doskwierać trudności w oddychaniu, serialowa Helena Bogacka postanowiła udać się do lekarza.

Ewa Szykulska natychmiastowo została poddana niezbędnym badaniom. Niestety ich wyniki były na tyle złe, że aktorka musiała trafić do szpitala. Jak się teraz czuje?

Zobacz także: Zawirowania wokół powrotu „Rancza”. Serialowy Hadziuk zabrał głos!

Nowe informacje o stanie zdrowia aktorki

Jak dowiedział się serwis Złota Scena, Ewa Szykulska miewa się już dużo lepiej. Od chwili rozpoczęcia hospitalizacji stan jej zdrowia znacznie się poprawił, jednak aktorka wciąż musi przebywać w szpitalu. Przez najbliższy czas nad jej samopoczuciem będą czuwać specjaliści z warszawskiego Wojskowego Instytutu Medycznego.

Czuję się fantastycznie zaopiekowania przez personel medyczny. Najpierw przez pana doktora Olizarowskiego, a teraz przez lekarzy w tym szpitalu. Jestem leczona farmakologicznie i zostanę tutaj tak długo, jak będzie potrzeba. To już ich decyzja. Na szczęście mój stan zdrowia znacznie się poprawił – powiedziała Ewa Szykulska portalowi Złota Scena.

Czy pamiętasz serial „Lokatorzy”?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >