Elżbieta Jaworowicz zalała się łzami. Wszystko z powodu tych słów - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Elżbieta Jaworowicz zalała się łzami. Wszystko z powodu tych słów

Elżbieta Jaworowicz zalała się łzami. Wszystko z powodu tych słów

Elżbieta Jaworowicz wspomniała na antenie TVP o ważnej dla Polaków dacie. Zdecydowała się również zacytować fragment wiersza. Prowadząca “Sprawę dla reportera” nie była w stanie powstrzymać łez. Wszystko działo się pod koniec nowego odcinka programu.

Elżbieta Jaworowicz od wielu lat związana jest z Telewizją Polską. Na antenie prowadzi autorski program interwencyjny “Sprawa dla reportera”. Emitowany jest on od 1983 roku. To właśnie dzięki niemu dziennikarka zyskała największą popularność. Dziś niemal każdy kojarzy jej charakterystyczny sposób siedzenia. Ostatnio prowadząca zaskoczyła jednak czymś innym.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Dziennikarka wspomniała ważny dzień

“Sprawa dla reportera” wzbudza często wiele emocji. Nie zawsze pozytywnych. Program nie obył się bez kontrowersji. Mimo to, Elżbieta Jaworowicz od lat zasiada w studiu i przedstawia kolejne trudne i ważne sprawy. Jej program na stałe wpisał się w ramówkę TVP 1.

W ostatnim odcinku prowadząca postanowiła wykorzystać okazję, by powiedzieć kilka słów od siebie. Elżbieta Jaworowicz przypomniała o Święcie Niepodległości. Nie ma wątpliwości, że jest to niezwykle ważny dzień dla milionów Polaków. Wśród nich jest również dziennikarka.

Zobacz także: Tego księdza pokochały miliony. „Ojciec Mateusz” trafił na ekrany 15 lat temu

Prowadząca “Sprawę dla reportera” wzruszyła się pod koniec ostatniego odcinka programu. Wszystko z powodu polskiej historii. Nie była w stanie powstrzymać łez, które samoistnie napłynęły jej do oczu.

Elżbieta Jaworowicz rozpłakała się w programie 

Elżbieta Jaworowicz zwróciła się do widzów odnośnie Święta Niepodległości. Prowadząca “Sprawę dla reportera” skorzystała z tej okazji, by odwołać się do poezji. Zacytowała utwór Cypriana Kamila Norwida “Moja piosenka”.

Zobacz także: Kazik Staszewski okazał się prawdziwym romantykiem. Aż łza się w oku kręci

Mam zaszczyt powiedzieć państwu kilka słów na zakończenie. Za dwa dni będziemy mieli szczęście znowu obchodzić radosną rocznicę odzyskania niepodległości naszego kraju, o którym Norwid powiedział pięknie, że tutaj u nas „kruszynę chleba podnoszą z ziemi przez uszanowanie dla darów Nieba”. Kraju, o który walczyło tyle pokoleń naszych przodków – powiedziała dziennikarka na wizji.

Te słowa wywołały wielkie emocje. Elżbieta Jaworowicz zlała się łzami. Na koniec postanowiła zaapelować do widzów. Przestrzegła ich o czyhających na Polskę zagrożeniach. Zachęciła jednak do świętowania tego wyjątkowego dnia.

Zobacz także: Niespodziewany powrót w „M jak miłość”. Lubiana postać znów w serialu

Świętujmy więc, mając w pamięci to, że ciągle trzeba być czujnym i ciągle pamiętać jednak o zagrożeniach – zakończyła wzruszona.

Lubisz poezję Cypriana Kamila Norwida?

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >