Kazik Staszewski okazał się prawdziwym romantykiem. Aż łza się w oku kręci - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Kazik Staszewski okazał się prawdziwym romantykiem. Aż łza się w oku kręci

Kazik Staszewski okazał się prawdziwym romantykiem. Aż łza się w oku kręci

Kazik Staszewski ma za sobą trudny czas. Muzyk niedawno przechodził wymagającą rekonwalescencję. Na szczęście jego stan jest na tyle dobry, by mógł wystąpić na scenie. Właśnie na koncercie powiedział coś chwytającego za serce!

,

Kazik Staszewski urodził się 12 marca 1963 roku w Warszawie, więc w 2023 obchodził okrągłe 60. urodziny. W takim wieku — zwłaszcza przy równie intensywnym trybie życia co w przypadku muzyka — dolegliwości zdrowotne nie są niczym niecodziennym. Staszewski odczuł to szczególnie w ciągu ostatnich tygodni.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!  

Kazik Staszewski wyznał żonie miłość ze sceny

Na szczęście Kazik Staszewski najpoważniejszą część hospitalizacji ma już za sobą. Co więcej, muzyk zdecydował się nawet na występ — koncert Kultu, którego Staszewski jest liderem, odbył się w piątek 10 listopada.

Zobacz także: Tego księdza pokochały miliony. „Ojciec Mateusz” trafił na ekrany 15 lat temu

W pewnym momencie Kazik Staszewski zwrócił się do tłumu fanów z zaskakującą informacją. Moment, który wybrał lider Kultu, nie był przypadkowy — zrobił to przy okazji śpiewania utworu „Do Ani”. Jak się szybko okazało, tytułowa kobieta to ukochana żona Staszewskiego.

Zobacz także: Niespodziewany powrót w „M jak miłość”. Lubiana postać znów w serialu

Kazik Staszewski poinformował zgromadzonych, że dziś jest 39. rocznica jego ślubu z Anną Kamińską, dziś: Staszewską. Muzyk wyznał, że nie wyobraża sobie życia bez ukochanej. Żona lidera Kultu na pewno była zachwycona tak romantycznym gestem męża!

Dokładnie 39 lat temu poślubiłem Anię Kamińską. I tak żyjemy ze sobą od 39 lat. Nie wyobrażam sobie życie bez Ani — mówił Kazik Staszewski ze sceny.

Zobacz także: Quiz. Fakty o PRL, o których dzisiejsza młodzież nie ma pojęcia. 6/12 to plan minimum!

Czy lubisz muzykę Kultu?

Jak podaje magazyn „Viva!”, Anna i Kazik Staszewski doczekali się dwóch synów. Muzyk i jego żona są również dziadkiem i babcią dwóch dziewczynek. Para po raz pierwszy spotkała się w latach 80. ubiegłego wieku. Panna Kamińska pochodziła z Torunia, a ponieważ Staszewski studiował socjologię w Warszawie, zakochani przez pewien czas trwali w związku na odległość.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!  

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >