Beata Tyszkiewicz odcięła się od ludzi. Iwona Pavlović zabrała głos - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Beata Tyszkiewicz odcięła się od ludzi. Iwona Pavlović zabrała głos

Beata Tyszkiewicz odcięła się od ludzi. Iwona Pavlović zabrała głos

Beata Tyszkiewicz od jakiegoś czasu nie jest obecna w mediach. Zrezygnowała także z kontaktów z innymi ludźmi. Czasem jednak na temat jej stanu wypowiadają się bliscy aktorki. Ostatnio głos w tej sprawie zabrała Iwona Pavlović.

Beata Tyszkiewicz jest niezwykle cenioną aktorką. Z całą pewnością można uznać ją za jedną z największych gwiazd polskiego kina. Zagrała w wielu ikonicznych produkcjach. Widzowie dobrze znają jej role w takich dziełach jak m.in. „Lalka” czy „Wszystko na sprzedaż”. W ostatnim czasie zrezygnowała jednak z pokazywania się publicznie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Beata Tyszkiewicz zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi

Od długiego czasu Beata Tyszkiewicz zmagać ma się z problemami ze zdrowiem. Z tego powodu odcięła się od świata mediów. Unika też spotkań z ludźmi. Kontakt ma jedynie z córką, która opiekuje się nią na co dzień. Przyjaciele aktorki mieli wielokrotnie próbować ją namówić, by spędziła z nimi czas. Ta jednak pozostaje niewzruszona.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kilka tygodni temu o stanie zdrowia aktorki wypowiedziała się Hanna Bakuła. Zdradziła, że Beata Tyszkiewicz ma problemy z poruszaniem się i ze wzrokiem. Ma być także bardzo osłabiona. Nie są to niestety pozytywne informacje. Z tego też powodu gwiazda nie chce pokazywać się publicznie czy spotykać z przyjaciółmi.

Zobacz także: Maryla Rodowicz nie jest praktykującą katoliczką. Tak odnosi się do wiary i Kościoła

Gdzieś wyjeżdżałam, wróciłam i zadzwoniłam do Beaty, a ona powiedziała, że już nie może się ze mną zobaczyć. Uciekała absolutnie od wszystkich […]. Ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona, bo od wielu lat pali dwie paczki papierosów dziennie – mówiła Hanna Bakuła dla „Newsweeka”.

Iwona Pavlović wypowiedziała się na temat aktorki

Beata Tyszkiewicz to nie tylko wybitna aktorka. Przez wiele lat sprawdzała się w roli jurorki „Tańca z gwiazdami”. W 2017 roku pojawiła się w programie po raz ostatni. Powodem było to, że przeszła zawał serca. Fani drżeli o jej stan zdrowia. Na szczęście nie skończyło się to w najgorszy możliwy sposób.

Zobacz także: Marek Walczewski ciężko zachorował. Postanowił stoczyć heroiczną walkę o zdrowie

W „Tańcu z gwiazdami” Beata Tyszkiewicz zasiadała obok Ivony Pavlović. Niedawno jurorka postanowiła zabrać głos w sprawie aktorki. Nie pozostawiła złudzeń na temat jej stanu. Wciąż nie chce kontaktować się z nikim. Tancerka przyznaje jednocześnie, że bardzo tęskni za koleżanką z programu. Niestety, nie zapowiada się, by ta miała zmienić zdanie.

Beatka nie chce się z nikim kontaktować, więc ja też nie mogę być upoważniona do tego, żeby cokolwiek mówić na ten temat. Nie chce mieć kontaktów i ma do tego prawo. Wiele osób ją namawiało i namawia, ale ona nie chce i musi tak zostać. Szkoda. Za Beatką bardzo tęsknię, ale to jest jej decyzja i myślę, że trzeba to uszanować – powiedziała Pavlović dla shownews.pl.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk wprost o TVP. „Pani żartuje”

Lubisz produkcje z Beatą Tyszkiewicz?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >