Anna Seniuk jest już po operacji. Organizm aktorki się zbuntował - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Anna Seniuk jest już po operacji. Organizm aktorki się zbuntował

Anna Seniuk jest już po operacji. Organizm aktorki się zbuntował

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorek. Zagrała w kilku kultowych produkcjach, jednak największą sławę przyniósł jej serial „40-latek”. Niedawno artystka pokazała się z ręką na temblaku. Przyznała się, że była hospitalizowana.

Anna Seniuk na stałe zapisała się w historii polskiej kinematografii jako Magda Karwowska – żona inżyniera z „40-latka”. Aktorka przyszła niedawno na jedną z branżowych, teatralnych imprez… z ręką na temblaku. To zszokowało fanów artystki.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Anna Seniuk związała swoje życie z aktorstwem

Niewielu wie, iż Anna Seniuk nie marzyła nigdy o karierze w filmie. Miała zupełnie inne plany zawodowe, jednak los zdecydował inaczej.

Zawsze marzyłam, żeby być pilotem albo zakonnicą. To były dwa moje największe marzenia w dzieciństwie – napisała artystka w książce „Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem”.

Aktorka zachwyciła widzów swoją rolą w filmie „Kardiogram” Romana Załuskiego. Otworzyła jej ona furtkę do dalszej kariery. Jako jedna z pierwszych aktorek, zdecydowała się wziąć udział w roznegliżowanej scenie. Wystąpiła w niej bez biustonosza.

Zobacz także: Jest prawdziwą damą polskiego kina. Grażynę Szapołowską pokochały tysiące widzów

Grałam żonę, która zdradza męża. Jest w swoim związku bardzo nieszczęśliwa i otwiera się dopiero przy kochanku. Trzeba to było jakoś pokazać, więc ten mój nagi biust był usprawiedliwionym zabiegiem artystycznym – wspominała aktorka w wywiadzie dla „Filmu”.

Podczas kręcenia rozbieranej sceny, na planie pojawił się fotoreporter z tygodnika „Ekran”. Wykonał kilka fotografii, które w tajemniczych okolicznościach wyciekły z redakcji. Wspomniane akty sprzedawano wówczas na bazarze Różyckiego za zawrotne kwoty. Aktorka nie mogła opędzić się od wielbicieli.

Pech chciał, że w czasie, gdy ukazał się w „Ekranie” reportaż okraszony kilkoma moimi zdjęciami, miałam oficjalne spotkanie z przyszłymi teściami w eleganckiej restauracji. Wszystko przebiegało bardzo kulturalnie aż do momentu, kiedy znaleźliśmy się w szatni. Tam zobaczył mnie Ireneusz Iredyński i, wskazując mnie palcem, wykrzyknął z zachwytem: „Widziałem twoje gołe zdjęcie w gazecie!”. Teściowie wykazali się klasą i udali, że nie słyszą – napisała Anna Seniuk w swojej książce.

Zobacz także: Sprzedała ponad 3 miliony płyt – wywiad z Urszulą Sipińską

Anna Seniuk była hospitalizowana. Przeszła operację

Aktorkę możemy podziwiać w takich produkcjach jak: „Zabijcie czarną owcę”, „Szaleństwa panny Ewy”, „Ćma”, „Przygoda Stasia”, „Czarne chmury”, „Bilet powrotny”, „Konopielka”, „Wszystkie kobiety Mateusza”, „Niebezpieczni dżentelmeni”, a także kultowym już „40-latku”. O tym ostatnim zrobiło się w ostatnim czasie głośno, za sprawą sztuki teatralnej opartej na filmowej produkcji.

17 listopada aktorka skończy 81 lat. Pomimo kilku trosk, uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Okazało się bowiem, że doskwierają jej problemy zdrowotne. Niedawno pojawiła się w warszawskim teatrze Rampa na premierze musicalu „40-latek”. Aktorka wyglądała pięknie w niebieskiej kreacji. Uwagę przykuł jednak mały szczegół. Ręka pani Anny spoczywała w temblaku. Zapytana o powód, odparła krótko, z wrodzoną skromnością.

Już wszystko w porządku. Korekta ścięgna. Dziękuję za troskę – odpowiedziała Anna Seniuk.

źródło: materiały prasowe/@teatr_rampa/Instagram

Zobacz także: Zagrała Magdę Karwowską. Tym zajmuje się dziś gwiazda serialu „Czterdziestolatek”

Chcesz poznać historie z życia gwiazd? Włącz Radio Pogoda codziennie o 22:00 i słuchaj wywiadów z największymi gwiazdami kina i muzyki!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >