Alicja Majewska o gwiazdach młodego pokolenia. "Nie ma co kibicować" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Alicja Majewska o gwiazdach młodego pokolenia. „Nie ma co kibicować”

Alicja Majewska o gwiazdach młodego pokolenia. „Nie ma co kibicować”

Alicja Majewska jest legendą polskiej sceny. Zachwyca słuchaczy od kilku dekad. Teraz jednak inne pokolenie próbuje swoich sił w muzyce. Artystka przyznała, że im nie kibicuje. Jaki jest powód takiego podejścia?

,

Alicja Majewska debiutowała w 1968 roku. Od tamtej pory cały czas jest aktywna muzycznie. Mimo że w ostatnich latach nie występuje już tak często, wciąż nie znika ze świadomości słuchaczy. Ma na swoim koncie wiele przebojów. Współpracowała także z największymi gwiazdami polskiej muzyki. Czasy jednak się zmieniają i przychodzą nowe pokolenia. Jakie zdanie ma artystka o najpopularniejszych młodych piosenkarkach?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Alicja Majewska o młodych piosenkarkach

Alicja Majewska jest niezwykle doświadczoną wokalistką. W trakcie swojej kariery wystąpiła na największych festiwalach w Polsce. Swoich sił próbowała również w konkursach zagranicznych. Pracowała także z cenionymi wykonawcami. Wśród nich są m.in. Wojciech Młynarski, Łucja Prus czy Magda Czapińska.

Doświadczenie wykorzystywała też w „The Voice Senior”. Była trenerką w trzech pierwszych edycjach programu. Wydaje się, że Alicja Majewska jak mało kto zna się na muzyce. Nie każdy może pochwalić się kilkoma dekadami obecności na scenie. Jest jednak wiele gwiazd, które zapewne chciałyby tak długo występować przed publicznością.

Zobacz także: Krystyna Prońko ciężko pracowała na to, co dziś ma. Nic nie spadło gwieździe z nieba

Do grona najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia z pewnością można zaliczyć Roxie Węgiel i Viki Gabor. Obie odniosły wiele sukcesów, mimo wciąż nastoletniego wieku i niewielkiego stażu na scenie. Co o przebiegu ich karier sądzi Alicja Majewska?

Nie ma już co kibicować – skwitowała krótko dla Party.

Wokalistka nie kibicuje młodym gwiazdom

Alicja Majewska postanowiła uściślić swoje podejście. Jest zdania, że nie ma po co kibicować Roxie Węgiel i Viki Gabor, ponieważ już są niezwykle popularne. Piosenkarka uważa, że nie potrzebują one już dopingu z jej strony. Znalazły się bowiem na szczycie i to w bardzo młodym wieku.

Zobacz także: „The Voice Senior” budzi wiele emocji. Widzowie chcą zmiany trenerów

Nie ma już co kibicować, bo te dziewczyny […] zrobiły karierę i co im kibicować? – uzasadniła wokalistka.

Alicja Majewska uważa jednak, że aspirujące gwiazdy należy wspierać. Zdradziła, że obserwuje kilka wykonawczyń, które nie są jeszcze szerzej znane. Niestety, nie wskazała, o jakie nazwiska może chodzić. Piosenkarka jednak kibicuje im, by stały się tak popularne jak Roxie Węgiel i Viki Gabor.

Ale jest parę utalentowanych, może nieznanych szerzej Państwu, którym uważam, że powinno się pokibicować. Życzyć im, żeby miały popularność, jak te wymienione tu wokalistki – dodała Majewska.

Zobacz także: Jacek Borkowski nie zwalnia tempa. Gwiazdor „Klanu” znów się ożeni!

Podzielasz zdanie Alicji Majewskiej?

Wywiady z największymi gwiazdami usłyszysz codziennie o 22:00 w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >