Jacek Borkowski nie zwalnia tempa. Gwiazdor "Klanu" znów się ożeni! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Jacek Borkowski nie zwalnia tempa. Gwiazdor „Klanu” znów się ożeni!

Jacek Borkowski nie zwalnia tempa. Gwiazdor „Klanu” znów się ożeni!

Jacek Borkowski znany z serialu „Klan”, poślubił Jolantę Popławską w grudniu 2023 roku. Jak się okazało to nie koniec planów aktora. Znów stanie na ślubnym kobiercu! Wyznaczono już datę ceremonii.

Jacek Borkowski to aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Jest znany głównie dzięki roli Piotra Rafalskiego w serialu „Klan”. Mężczyzna był dotychczas trzykrotnie żonaty, jednak od kilku lat z nikim się oficjalnie nie związał. Jakiś czas temu zła passa się odmieniła i poznał swoją kolejną ukochaną – Jolantę Popławską. Zakochani pobrali się w pod koniec 2023 roku.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Kobiety Jacka Borkowskiego. Historia związków

Jacek Borkowski był w przeszłości już w trzech związkach małżeńskich. Po ukończeniu studiów zawarł małżeństwo z Elżbietą Jasińską, jednak ślub został unieważniony. Kolejną wybranką aktora była Katarzyna, z którą ma córkę – Karolinę Borkowską

W 2009 roku Jacek Borkowski ożenił się z Magdaleną Gotowiecką. Para spędziła ze sobą 14 lat i doczekała się dwójki pociech – Magdaleny i Jacka Juniora. Kobieta odeszła jednak w 2016 roku z powodu białaczki. Następnie aktor związał się nieformalnie między innymi z Pauliną Koziejowską, ale ich związek nie przetrwał próby czasu.

Zobacz także: Córka Elvisa Presleya odeszła niespodziewanie. Teraz spełni się jej marzenie

Zobacz także: Katarzyna Łaniewska przez lata wzbudzała podziw. Życie nie oszczędzało znanej aktorki

Jacek Borkowski po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Szykuje się kolejny ślub?

Jakiś czas temu media społecznościowe aktora znów zakwitły. Zaczęły się w nich pojawiać czułe wyznania i fotografie pewnej uroczej brunetki. Borkowski był wyraźnie szczęśliwy, trzymając w ramionach swą nową ukochaną. Następnie w sieci pojawiła się nowa informacja. Okazało się, że gwiazdor „Klanu” postanowił nie tracić czasu i oświadczył się Jolancie. Już 21 sierpnia, na Facebooku pojawił się oficjalny komunikat, że para się zaręczyła.

W grudniu 2023 roku Jacek Borkowski poślubił swą miłość – Jolantę Popławską. Czwarte małżeństwo aktora zostało zawarte w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zakochani zdecydowali się wziąć ślub cywilny. Co ciekawe, to nie koniec ich planów. Jak zdradził aktor w rozmowie z „Twoim Imperium”, już za kilka miesięcy odbędzie się kolejna ceremonia! Ślub kościelny jest dla niego bowiem niezwykle ważny. Może zdecydować się na taki krok, ponieważ jego pierwsze małżeństwo zostało unieważnione. Z drugą żoną pobrali się z kolei jedynie w urzędzie. Trzecia żona zmarła, pozostawiając go wdowcem.

Zobacz także: Ten przebój Rodowicz znają wszyscy. Wcześniej śpiewała go inna gwiazda

Chcieliśmy, żeby było spokojnie. Tym bardziej że to był tylko ślub cywilny, a ślub kościelny –  a możemy taki wziąć – planujemy na czerwiec, kiedy będzie już ciepło, więc może wtedy coś fajnego wymyślimy. (…) Zakładam, że wtedy będzie już więcej osób. Suknię już wybraliśmy. Ładna. Chociaż to może się zmienić. Żona ma różne pomysły, więc może coś wymyśli ciekawego. Zobaczymy – powiedział Borkowski w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Czwarta żona aktora pochodzi z Krakowa. Z zawodu jest radiologiem. Studiowała pedagogikę oraz wychowanie obronne na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Jolanta prowadzi własną działalność gospodarczą.

Zobacz także: Tadeusz Drozda gościem Radia Pogoda. Tak satyryk wspomina studia

Zobacz także: Ten przebój Rodowicz znają wszyscy. Wcześniej śpiewała go inna gwiazda

Czy lubisz oglądać 'Klan'?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz więcej >