Zbigniew Wodecki zawrócił jej w głowie. Ewa Sałacka długo nie mogła zapomnieć o piosenkarzu - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Zbigniew Wodecki zawrócił jej w głowie. Ewa Sałacka długo nie mogła zapomnieć o piosenkarzu

Zbigniew Wodecki zawrócił jej w głowie. Ewa Sałacka długo nie mogła zapomnieć o piosenkarzu

Zbigniew Wodecki i Ewa Sałacka poznali się na początku lat 80. ubiegłego wieku. On był już wtedy znanym piosenkarzem, natomiast ona dopiero zaczynała aktorską karierę. O ich spotkaniu zadecydował przypadek. Co połączyło dwoje artystów?

Zbigniew Wodecki bez wątpienia należał do grona najbardziej wybitnych gwiazd polskiej estrady. Gdy na jego drodze pojawiła się Ewa Sałacka, występował już na scenie prawie od dwóch dekad. Ona natomiast była dopiero u progu aktorskiej sławy. Po raz pierwszy spotkali się na przyjęciu u wspólnych znajomych. Przystojny piosenkarz od razu wpadł kobiecie w oko. Choć tamtego wieczoru wymienili zaledwie kilka zdań, od razu nawiązała się między nimi nić porozumienia.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

To w nim zakochała się Ewa Sałacka. Piosenkarz zawrócił jej w głowie

Gdy Ewa Sałacka poznała Zbigniewa Wodeckiego, była świeżo upieczoną rozwódką. Kilka miesięcy wcześniej zakończyło się jej czteroletnie małżeństwo z Krzysztofem Krauze, popularnym reżyserem, scenarzystą i operatorem filmowym. Wykonawca przeboju „Zacznij od Bacha” już od ponad dekady był natomiast związany z Krystyną Wodecką, a na świat przyszło niedawno ich trzecie dziecko. Choć piosenkarz wielokrotnie podkreślał, że nie widzi świata poza swoją żoną, Sałacka nie planowała poddawać się bez walki. Co połączyło ją z artystą?

Zobacz także: Rosjanin na polskim jarmarku świątecznym. Jak spodobało mu się w Gdańsku?

Zbigniew Wodecki był obiektem jej westchnień. Co łączyło piosenkarza z Ewą Sałacką?

Przed czterema dekadami Zbigniew Wodecki cieszył się wśród kobiet niemałym powodzeniem. O jego rzekomych romansach z Zofią Czernicką czy też Hanną Banaszak przez długi czas w kuluarach krążyły plotki. Piosenkarz nigdy nie potwierdził jednak żadnych z nich. Największą miłością jego życia była jego żona. Mimo to Ewa Sałacka wymieniła go po latach jako jednego ze swoich nieformalnych partnerów.

Lata 80. wspominała jako czas, kiedy po rozwodzie miała parę niezalegalizowanych związków, między innymi ze Zbigniewem Wodeckim i Ludwikiem Kosmalem – pisał w książce „Demony seksu” Krzysztof Tomasik.

Co tak naprawdę łączyło piosenkarza z aktorką? Żadne z nich nigdy nie opowiadało publicznie o charakterze swojej relacji. Zbigniew Wodecki miał ponoć odrzucić zaloty młodej gwiazdy, która liczyła, że artysta zostawi dla niej rodzinę. Kiedy jej plan się nie powiódł, na długie lata zerwała z nim kontakt.

Zobacz także: Ciekawostki o kotach. O tym nie wiedzą nawet wieloletni właściciele mruczków!

Zbigniew Wodecki złamał jej serce. Aktorka długo szukała szczęścia w miłości

Po nieudanym romansie ze Zbigniewem Wodeckim Ewa Sałacka związała się z Ludwikiem Kosmalem. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Minęło wiele lat, zanim aktorka odnalazła swoją wielką miłość. Okazał się nią stomatolog i chirurg szczękowy Witold Kirstein, z którym miała córkę Matyldę. Małżeńską sielanką gwiazda cieszyła się aż do swojej śmierci w 2006 roku. Kobieta zmarła w następstwie wstrząsu anafilaktycznego po użądleniu przez osę.

Zobacz także: Znana aktorka wróci do „M jak miłość”? Ta wypowiedź nie pozostawia złudzeń

Czy lubisz twórczość Zbigniewa Wodeckiego?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >