„Zakazany owoc” odcinek 192. Streszczenie szczegółowe
Strona główna » „Zakazany owoc” odcinek 192. Streszczenie szczegółowe

„Zakazany owoc” odcinek 192. Streszczenie szczegółowe

Turecki serial “Zakazany owoc” od czerwca 2022 roku wyświetlany jest na antenie TVP2 i ma już sporą rzeszę wiernych widzów. Sprawdź, co wydarzy się w 192. odcinku.

„Zakazany owoc” (Yasak Elma) zadebiutował w telewizji tureckiej w 2018 roku, a jego produkcja wciąż trwa. Na razie serial doczekał się 6 sezonów.

„Zakazany owoc” odcinek 192. – streszczenie (środa 5.04.23)

Sahika doradza Leyli, jak sprytnie zostać kolejną żoną Halita. Według niej Leyla powinna od początku podkreślać, że nie zamierza więcej wychodzić za mąż, ponieważ zbyt drogo kosztowało ją odzyskanie wolności po pierwszym małżeństwie. Poza tym powinna jawić mu się jako niewinna i naiwna ofiara intryg, dzięki czemu będzie mógł ją chronić.

Sahika twierdzi, że jeśli Leyla będzie tak postępować, Halit zakocha się w niej, po czym rzuci Yildiz i się z nią ożeni, ponieważ będzie różnić się od wszystkich kobiet jego życia, których głównym celem było wyjście za niego za mąż.

Ze Stanów wraca Zerrin, matka Lili. Halit poprosił ją, by zamieszkała w rezydencji, w nadziei, że wpłynie na córkę i pomoże w zakończeniu jej związku z Yigitem. Yildiz i Zehra wspierają Lilę w rozmowie z matką, która wcześniej nie miała pojęcia, że Lila wyszła za mąż, rozwiodła się i znów związała się z mężczyzną, którego poślubiła.

Na prośbę matki Lila organizuje w restauracji spotkanie z Yigitem, na które przychodzi także Ender. Gdy Ender przedstawia się jako matka Yigita, Zerrin jest kompletnie zszokowana.

Yildiz jest mocno zaniepokojona rozwijającą się relacją Leyli i Halita. Próbując ratować swoje małżeństwo, prosi o pomoc Nadira. Chce, żeby Halit zobaczył Leylę odwiedzającą Nadira w jego domu i do tego o późnej porze. Yildiz zamierza postarać się, żeby jej mąż to zobaczył i zażądał wyjaśnień od Leyli, dlaczego spotyka się w nocy z jego śmiertelnym wrogiem. Yildiz jest pewna, że Leyla będzie musiała okłamać Halita, żeby się wytłumaczyć, a wtedy on wyrzuci ją z firmy i ze swego życia.

  • Kiedy oglądać „Zakazany owoc”: od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15.

O czym jest serial „Zakazany owoc”?

Głównymi bohaterkami są dwie siostry, Yildiz oraz Zeynep, które wspólnie mieszkają i borykają się z problemami finansowymi. Jednak ich spojrzenie na świat jest diametralnie różne. Yildiz pragnie być bogata i wejść do wyższej klasy społecznej. Zeynep natomiast jest zadowolona ze swojego życia i statusu. Nie zależy jej na pieniądzach. Dla niej najważniejsze są miłość i sprawiedliwość. Z czasem kobietom udało się osiągnąć sukces. Zeynep po znalezieniu miłości u boku Alihana wyjechała i ostatni raz pojawiła się w serialu w 136. odcinku.

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Zobacz też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >