Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023. Wiemy, kto wystąpi
Strona główna » Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023. Wiemy, kto dokładnie wystąpi

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023. Wiemy, kto dokładnie wystąpi

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023 tuż, tuż. Wiemy, kto dokładnie wystąpi w tym roku. Stacja zaprosiła całą plejadę znanych i utalentowanych muzyków. Będą Państwo pod wrażeniem!

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023 to nie tylko coroczna tradycja, ale również zwieńczenie pięciu bożonarodzeniowych koncertów. Od szesnastu lat w każdą Wigilię za pośrednictwem wspomnianej stacji telewizyjnej Polacy moją okazję usłyszeć oryginalne interpretacje pieśni i pastorałek.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Tegoroczne świąteczne show odbędzie się w wyjątkowej scenerii. Na górze Bachledówka — w Tatrach 1000 metrów n.p.m. – a dokładniej w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Jasnogórskiej. Właśnie w takich okolicznościach wybrzmią głosy najpopularniejszych polskich artystów.

Zobacz także: Spędź święta z Radiem Pogoda!

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023. Wystąpią te gwiazdy

Szczególnie ważnym elementem Wielkiego Kolędowania z Polsatem 2023 będą motywy góralskie. Specyficzny klimat, nastrój i moc tychże pieśni poznamy dzięki takim gwiazdom jak Sebastian Karpiel-Bułecka, Staszek Karpiel-Bułecka, a także bracia Łukasz i Paweł Golcowie.

Położony na szczycie góry kościół i maleńki klasztor Ojców Paulinów był bardzo ważnym miejscem dla kardynała Stefana Wyszyńskiego, który tu spędzał każdą wolną chwilę, ukochał je także Ojciec Święty Jan Paweł II. Niezwykłe otoczenie i serdeczne przyjęcie ojców Paulinów i górali, mieszkańców Bachledówki przyczyniło się do tego, że tegoroczny koncert jest naprawdę wyjątkowy — dodaje Nina Terentiew, członkini Rady Nadzorczej Telewizji Polsat.

Podczas wspólnego świętowania nie zabraknie również — uwielbianej przez wszystkie pokolenia — Alicji Majewskiej. Widzowie usłyszą również Kubę Badacha, Oskara Cymsa, Roksanę Węgiel, Joannę Jakubas, a nawet — trenerkę z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” — Agnieszkę Hekiert. Bez wątpienia wisienką na torcie będą występy zespołu Skaldowie oraz dziecięcego chóru Mała Armia Janosika.

Zobacz także: Quiz. Filmy naszej młodości. Jak dobrze znasz te produkcje z PRL-u? 10/12 imponuje!

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023 tuż, tuż

Premiera Wielkiego Kolędowania z Polsatem 2023 odbędzie się 24 grudnia. Widzowie w swoich domach będą gościć największe polskie gwiazdy już od godziny 16:35. Warto dodać, że wspólne świętowanie z telewizją Polsat rozpocznie się w samo południe. O tej porze wystartuje cykl bożonarodzeniowych koncertów.

Mowa o następujących występach: Kolędowanie z Golec uOrkiestrą i Janem Pawłem II, Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu, Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Kościele Mariackim w Katowicach, a także Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie. Okazuje się, że brzmienie radosnej nowiny poniesie się przez całą Polskę!

Zobacz także: Dlaczego Beata Tyszkiewicz odcięła się od bliskich? Odpowiedź wzrusza do łez

Będziesz oglądać Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2023?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >