Dlaczego Beata Tyszkiewicz odcięła się od bliskich? Odpowiedź wzrusza do łez - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Dlaczego Beata Tyszkiewicz odcięła się od bliskich? Odpowiedź wzrusza do łez

Dlaczego Beata Tyszkiewicz odcięła się od bliskich? Odpowiedź wzrusza do łez

W ostatnich dniach Beata Tyszkiewicz udzieliła wywiadu tygodnikowi „Newsweek”, w którym poruszyła wyjątkowo prywatną kwestię. „Pierwsza dama polskiego kina” wyjawiła, dlaczego z dnia na dzień odcięła się od swoich bliskich. W tej sprawie zabrał głos także Daniel Olbrychski.

Beata Tyszkiewicz nie bez powodu znana jest jako „pierwsza dama polskiego kina”. Na przestrzeni dekad wyróżniała się niespotykanym wdziękiem, stylem oraz nadzwyczajną klasą.

Gwiazda na wielkim ekranie zadebiutowała już w połowie lat 50. XX wieku. Później święciła triumfy w najwybitniejszych rodzimych produkcjach takich jak „Noce i dnie”, „Rękopis znaleziony w Saragossie” czy „Seksmisja”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Widzowie mieli również okazję zobaczyć aktorkę przez wiele edycji w popularnym formacie „Tańca z gwiazdami”. Po raz ostatni wcieliła się w jedną z bohaterek w filmie zatytułowanym „Studniowk@”. Właśnie wtedy — a mianowicie w 2018 roku — wycofała się z życia medialnego. Decyzja była spowodowana pogarszającym się stanem zdrowotnym. Beata Tyszkiewicz w ostatnich dniach udzieliła poruszającego wywiadu tygodnikowi „Newsweek”.

Zobacz także: Irena Santor oniemiała. Cugowski zrobił coś wyjątkowego!

Okazuje się, że aktorka od wielu lat zmaga się z problemami kardiologicznymi. Choroba dała o sobie znać w 2017 roku za sprawą rozległego zawału serca. W rezultacie Beata Tyszkiewicz podjęła radykalną decyzję. Gwiazda postanowiła unikać nie tylko blasku reflektorów, ale również bliskich przyjaciół oraz rodziny. Opiekę nad aktorką sprawuje jej pierworodna córka, Karolina Wajda. Kobieta stała się również pośrednikiem kontaktów matki z mediami.

Aktorka niespodziewanie zerwała kontakt z przyjaciółmi

Prawdziwa dama pije, pali i przeklina. I naturalnie ogląda się za mężczyznami”, wielokrotnie mawiała Beata Tyszkiewicz. Okazuje się, że odmiennego zdania jest jej wieloletnia przyjaciółka Hanna Bakuła. W rozmowie z „Newsweek” malarka wyznała, że decyzja aktorki była zarówno niespodziewana, jak i szokująca.

Uciekała absolutnie od wszystkich. Rozumiem, bo ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona, bo od wielu lat pali dwie paczki papierosów dziennie. Ale jej zniknięcie to ogromna strata dla wszystkich. Ja staram się myśleć, że się nie widujemy, bo ona gdzieś wyjechała. Do Ameryki albo Kenii — wyznała Hanna Bakuła dla wspomnianego magazynu.

Swoją opinią podzielił się również Daniel Olbrychski. Aktor uważa, że decyzja Beaty Tyszkiewicz była błędna. Tłumaczy, że to właśnie najbliżsi byliby w stanie umilić gwieździe czas choroby. Otoczenie miałoby wywrzeć na kobietę pozytywny wpływ.

Próbujemy ją przekonać, że takie odcięcie się nie ma sensu, że więcej korzyści miałaby z kontaktu z ludźmi. Ale się uparła — stwierdził gwiazdor w „Newsweeku”.

Zobacz także: „Sylwester Marzeń” TVP bez gwiazdy spoza Polski? Wygadał się tajemniczy informator

Beata Tyszkiewicz tłumaczy, dlaczego zerwała kontakt z najbliższymi

Beata Tyszkiewicz w rozmowie z tygodnikiem „Newsweek” zdradziła pobudki swojej nagłej decyzji. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda odcięła się od świata z myślą o swoich bliskich. Wyjawiła, że jej działania spowodowane są przede wszystkim troską, a o przyjaciołach myśli nieustannie i życzliwie.

W moim wieku z różnych względów, po części zdrowotnych, zmienia się styl życia, a w związku z tym charakter domu. Nie chciałabym obarczać nawet bliskich przyjaciół pewnym rozczarowaniem. Brak aktywności zawodowej sprawia, że nie ma już wspólnych projektów, które w naturalny sposób są tematem do rozmów. Wszystkich moich przyjaciół serdecznie pozdrawiam i myślę o nich często i ciepło — wyznała aktorka.

Zobacz także: Czy Geppert oczarowała głosem zagranicznego youtubera? Wymowna reakcja

Czy lubisz produkcje z udziałem Beaty Tyszkiewicz?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >