Warszawskie Dni Seniora pełne atrakcji. Zatańczcie razem z Radiem Pogoda już w sobotę! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Warszawskie Dni Seniora pełne atrakcji. Zatańczcie razem z Radiem Pogoda już w sobotę!

Warszawskie Dni Seniora pełne atrakcji. Zatańczcie razem z Radiem Pogoda już w sobotę!

Tegoroczny Turniej Miast w Radiu Pogoda wygrali mieszkańcy Warszawy! Zwycięska Pogodna Potańcówka już w tę sobotę od 17:00 w Parku Świętokrzyskim pod PKiN! Potańcówka odbywa się w ramach Warszawskich Dni Seniora, na które również serdecznie Państwa zapraszamy! Będziecie?!

,

Już 30 września wystartuje kolejna edycja Warszawskich Dni Seniora. Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć Radia Pogoda. Na uczestników czeka wiele atrakcji. My z ogromną chęcią z Wami zatańczymy! Będziemy mieli też okazję bliżej poznać siebie nawzajem oraz wziąć udział w fantastycznych konkursach. Powiedzieć, że czeka nas wspaniała zabawa, to jak nie powiedzieć nic. Przede wszystkim, będzie niezwykle pogodnie. Jeśli nie na dworze, to na pewno w naszych sercach.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Warszawskie Dni Seniora z Radiem Pogoda

Już o godzinie 12:00 spotkamy się na Placu Bankowym. Dokładnie na dziecińcu siedziby Władz Miasta. Poczekamy odpowiednio długo, byśmy zebrali się w licznym gronie. Natomiast o 12:30 wyruszymy do Parku Świętokrzyskiego. Załóżcie dobre buty, bo nie będzie to zwykły marsz. Proponujemy spacer roztańczonym krokiem. Dobry humor i świetna zabawa są gwarantowane.

Na miejscu czeka kiermasz kreatywności. Obecnych będzie aż 48 organizacji, placówek i instytucji. Zaprezentują swoją bogatą ofertę. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Następnie, o godzinie 13:00, na scenie wystąpią artyści-seniorzy. Pokażą wszystkim swoje wszelkie talenty. Od aktorskich, przez wokalne, aż po taneczne. O uczestników zadbają prowadzący Radia Pogoda, czyli Zygmunt Chajzer oraz Joanna Piłat-Kruk!

Zobacz także: Przepis na tartę z gruszkami. Z migdałami będzie smakować wyśmienicie!

To nie koniec atrakcji

Jeśli myśleliście, że to wszystko, to byliście w wielkim błędzie. Zabawa trwa dalej! Już o 16:00 czeka na Was niespodzianka, Jan Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne. Natomiast na deser, o godzinie 17:00 rozpocznie się Pogodna Potańcówka z Radiem Pogoda. Koniec lata trzeba uczcić jak najlepiej. Jeśli jednak chwilowo zmęczycie się tańcem, mamy dla Was konkursy oraz zabawy. Towarzyszyć im będą oczywiście dźwięki najpiękniejszych melodii, które możecie znać z naszej anteny.

W trakcie całego wydarzenie będziecie mogli wziąć udział w najróżniejszych warsztatach i zajęciach. Nie ma mowy o nudzie! Odbędą się również lekcje tańca. Poprowadzi je Dorota Fogl z Let’s Dance Academy Warszawa.

Widzimy się w sobotę 30 września na Placu Bankowym 3/5 w Warszawie. Nie może Was zabraknąć! Jeśli natomiast będzie Wam jeszcze mało, to Warszawskie Dni Seniora potrwają do 15 października 2023. Korzystajcie, bawcie się dobrze i pamiętajcie o pogodnym nastroju!

Zobacz także: Quiz. Czy pamiętasz przeboje The Beatles? Uzupełnił tytuły i zgarnij minimum 7/10!

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda! Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >